9 דמויות של "משחקי הכס" שהוחלפו במהלך העונות בלי ששמנו לב

הרבה פעמים הרכב השחקנים בסדרה משתנה, לפעמים אנחנו לא שמים לב ולפעמים זה מפתיע אותנו.

הנה ההחלפות הכי מפורסמות ומשמעותיות בסדרה. ובסוף מצפה לכם הפתעה!

9. דאריו נהריס

בעונה השלישית מאהבה של דיאנריז שיחק השחקן הבריטי אד סקריין. החל מהעונה הרביעית משחק אותו הולנדי בשם מיכיאל הייסמן. הגרסה הרשמית לעזיבתו של סקריין – הוא עסוק בצילומים לסדרה אחרת. אבל סקריין עצמו טוען שלא עזב לבד, אלא היו לכך סיבות מאחורי הקלעים.

d1_1.jpg©adme

8. בריק דונדריון

בעונה הראשונה שיחק אותו דיויד מייקל סקוט, שחקן אוסטרלי. בהמשך, בעונה השלישית הוא הוחלף על ידי ריצ'רד דורמר. לא היה הסבר רשמי להחלפה.

d2_1.jpg©adme

7. עורב בעל 3 עיניים

בסוף העונה הרביעית את התפקיד שיחק סטרואן רוג'ר, אבל לא הספקנו לראות אותו מקרוב. בעונה החמישית את העורב שיחק מקס וון סודוב, מה ששימח מאד את מעריצי הסדרה.

d3_1.jpg©adme

6. טומן ברתיאון

בנה של סרסיי שיחק קאלום וורי בשתי העונות הראשונות, בעונה הרביעית והחמישית התפקיד גדל ולכן יוצרי הסדרה החליטו להחליף את הילד לשחקן יותר בוגר ומנוסה – דין-צ'רלס צ'פמן (ששיחק את מרטין לניסטר בעונה השלישית!)

d4_1.jpg©adme©adme

5. סליסה ברתיאון

בסצנה היחידה בעונה השנייה את אישתו של סטאניס ברתיון משחקת שרה מק'קיבר. בהמשך, אשר סליסה הצטרפה לצוות קבוע, היא הוחלפה ע"י טרה פיצג'רלד.

d5_0.jpg©adme

4. דיקון טארלי

בעונה השישית את התפקיד שיחק פרדי סטרומה, ותוכנן שגם ימשיך לעונה השביעית, אבל בגלל עומס בלוח הזמנים של השחקן והתנגשות עם צילומי סדרה אחרת, הוא נאלץ לסרב לתפקיד. כך, טום הולר החליף אותו.

d6.jpg©adme

3. מלך הלילה

בעונה הרביעית והחמישית את התפקיד של מלך הלילה שיחק ריצ'רד ברייק. החל מהעונה השישית משחק אותו השחקן הצ'כי ולדימיר פורדיק.

d7.jpg©adme

2. מירסלה ברתיאון

בהתחלה את התפקיד שיחקה אמי ריצ'רדסון, השחקנית האירית, בעונות 1 ו-2. הדמות הזאת לא חזרה לסדרה על לעונה החמישית ושם הועבר לנל טייגר פרי מאותה סיבה, בגללה הוחלף השחקן ששיחק את טומן.

d8.jpg©adme

1. ההר

במהלך הסדרה את התפקיד ביצעו כבר 3 שחקנים. בעונה הראשונה – השחקן האוסטרלי קונאן סטיבנס, שהיה יקר מדי להפקה ועזב לשחק ב"הוביט". בעונה השנייה – פעלולן – איאן וואייט ומהעונה הרבעית משחק אותו סטרונגמן מקצועי הפטור ביירנסון.

d9.jpg©adme

הפתעה!

מה שבטוח, אף אחד לא החליף את טיריון, אבל לאורך העונות משהו קרה לשיער שלו ולזקן – אפילו הופיעו בו קצת גוונים של ג'ינג'י.

dd.jpg©adme