איך לשמור על הזוגיות שלכם

כשפוגשים מישהו ומתאהבים מיד באותו אדם, רוצים מערכת יחסים בריאה וכזאת שתימשך. אבל לפעמים קשה מאוד להחזיק בזה. חשוב להבין ששום דבר לא מושלם והדרך למערכת יחסים בריאה לא תמיד רציפה. הדבר החשוב ביותר הוא כיצד מנווטים דרך המחלוקות ונהנים מנסיעה חלקה. חשבו על מערכת היחסים כעל מכונית שאתם נוהגים בה בכביש מהיר. ללא תחזוקה נאותה, המכונית תתקלקל בשלב מסוים.

אז הנה כמה דברים שאתם צריכים לעשות במערכת היחסים שלכם כדי להבטיח שהמכונית לא תתקלקל.

אל "תתכננו" את מערכת היחסים שלכם

אתם פשוט לא יכולים לתכנן את מערכת היחסים. אנו חוזרים ... אל תכננו את מערכת היחסים שלכם! הסיבה לכך שאנו מדגישים כל כך הרבה את הנקודה הזו היא שאנשים רבים עושים את הטעות הגדולה בתכנון הזוגיות שלהם. כמובן שתוכלו לתכנן כמה דברים גדולים כמו חתונה, חופשות וכו ', אבל כשאנשים מתחילים לבנות תוכנית של הזוגיות שלהם, הדברים מתחילים להתפרק. זה בעיקר בגלל שהחיים מלאים באירועים בלתי צפויים. מערכות יחסים מצליחות בנויות על אפס תוכניות לחלוטין. בשורה התחתונה, זה פשוט להיות לוהט וספונטני!

shutterstock_736044826.jpg©shutterstock

סלחו אחד לשני

העובדה הקשה בחיים היא שכולם עושים טעויות (זה כולל גם אתכם). אינכם יכולים לצפות שמערכת היחסים תשגשג אם תמשיכו לשמור טינה. אל תזכרו את כל הטעויות של בן/בת הזוג שלכם והתחלו ללמוד לסלוח עליהן. 

אל תגדירו ציפיות לא מציאותיות

אין ספק שכולם נכנסים למערכת יחסים עם סוג כלשהן של ציפיות. והיי, אנחנו לא אומרים שאין צורך לצפות לכלום. מה שאנחנו אומרים זה שלא כדאי לצפות למשהו שהבן/בת הזוג לא יכולים לספק. מיותר לציין כי תיאום ציפיות לא מציאותיות גורמת לאכזבות וזה מוביל לסיום מצטער של מערכת יחסים.

פיתוח תחומי עניין אישיים

תארו לעצמכם שיש לכם ולבן/בת הזוג שלכם דברים רבים במשותף. זה עושה דברים קצת משעממים, לא? עדיף לפתח את תחומי העיניין האישיים שלכם כך שיהיה לכם יותר מה לדבר ואפילו יהיה לכם דברים חדשים לנסות.

shutterstock_165772163.jpg©shutterstock

זה לא קל להחזיק במערכת יחסים. זה דורש הרבה מאמץ ומסירות. אם אתם באמת אוהבים את בן/בת הזוג ורוצים לבלות איתם את שארית חייכם, עדיף שתתחילו לשים לב לפרטים הקטנים. אתם תעשו טעויות (כולנו עושים), אך זכרו שאתם באמת יכולים לקיים מערכת יחסים שתישאר על ידי מאמץ נוסף.