מהם הקשיים הגדולים ביותר במערכות יחסים?

איש אינו המאהב המושלם וזה יהיה קשה מדי על בן/בת הזוג או אפילו על עצמכם לצפות למשהו כזה. עם זאת, ישנם כמה אתגרים במערכות היחסים שלנו שהם בעיקר בגלל האישיות שלנו. 

מה המאבק הגדול ביותר במערכת היחסים שלכם? בואו נגלה:

חוסר תקשורת

מערכת יחסים אינה יכולה לשרוד אם אין תקשורת. יש סיכוי שבן/בת הזוג שלכם יתנו לכם זמן להיפתח, אבל לא ייקח יותר מדי זמן עד שהם לא יוכלו לספוג את זה יותר. חשוב שתנסו להתגבר על מכשול התקשורת לפני שיהיה מאוחר מדי.
מה שאתם צריכים לעשות: אף אחד לא מבקש מכם להיפתח מייד. עם זאת, וודאו שאתם נותנים רמזים עדינים לבן/בת הזוג שאתם רוצים להיפתח, אך זקוקים לזמן. אתם צריכים להתחיל לעבוד על זה על ידי שיתוף המחשבות והבעיות שלכם עם בן / בת הזוג.

shutterstock_756447463.jpg©shutterstock

חוסר אינטימיות

כשאחד מבני הזוג מתחיל להרגיש שאין יותר אינטימיות במערכת היחסים, מידה רבה של שמחה מהזוגיות מתחילה להתפוגג ונעלמת. ואמנם יש סיבות שונות מדוע אנשים נכנסים למערכת יחסים רומנטית, אינטימיות היא אחת מאותן סיבות מרכזיות.
מה שאתם צריכים לעשות: אם אתם מרגישים שיש חוסר אינטימיות מהצד שלכם, נסו לתבל את העניינים, ליזום ואפילו לבקש זאת במידת הצורך.

חוסר אמון

מובן שלוקח זמן לבטוח באנשים. אבל אם נכנסתם למערכת יחסים רומנטית אז לבן/בת הזוג שלכם מגיע לדעת עליכם יותר. כאשר מתחילים פרק חדש בחיים על ידי כניסה למערכת יחסים, כדאי להתחיל לבטוח בבן / בת הזוג מכיוון שמאבק זה עלול להרוס את מערכת היחסים שלכם.
מה שאתם צריכים לעשות: אם יש לכם בעיות אמון, עליכם ללמוד לסלוח. בן / בת הזוג שלכם אולי ישבור את האמון שלכם, אך אסור שתניחו לזה להשפיע על מערכת היחסים שלכם. בקרוב, תתחילו לסמוך על בן / בת הזוג שלכם יותר מאי פעם.

shutterstock_558688030.jpg©shutterstock

אתם יכולים למצוא פתרונות לאתגרים וקשיים במערכת הזוגיות שלכם אם לא תתנו לאגו שלכם להפריע. הצעד הראשון למציאת פתרון הוא סליחה. בשלב הבא בני הזוג שלכם יקשיבו ויתמכו בקושי שלכם, והצעד האחרון הוא למצוא פתרון המספק את שני בני הזוג.