בדקו אם אתם מוכנים להיות הורים!

להיות הורה זו אחת התחושות הטובות בעולם. ההתרגשות עצומה מדי מכדי להתמודד, אך ישנה גם הבנה פתאומית שהחיים עולם לא יהיו אותו הדבר. 

אם אינכם בטוחים אם אתם מוכנים לעשות את הצעד הגדול, להלן מספר סימנים שיכולים לעזור לכם למצוא את התשובה:

# 1 אתם מאמינים שאתם חזקים מבחינה רגשית

להיות הורה זו דרך ארוכה של עליות וירידות. אתם צריכים להיות חזקים רגשית כדי להתמודד עם כל מה שקשור להורות. משמעות הדבר היא שברגע אחד התינוק שלכם מאושר כולו, והרגע הבא הוא / היא נתקלים בקשיים. אתם צריכים להיות חזקים נפשית כדי להתמודד עם כל הרגעים קורעי הלב, כמו שהילד נפגע או חולה. זוהי נקודה חשובה באמת. אם אתם מוכנים נפשית לקחת על עצמכם תפקיד של הורה, לכו על זה.

# 2 אתם יציבים כלכלית

בואו רק נגיד שילדים זה דבר מאוד יקר. אם אתם עוברים איזה משבר פיננסי, עדיף שתקדישו עוד רגע לחשוב על להפוך להורים. מבדיקות רפואיות וחיתולים עד לעריסה לילדכם, ישנם מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מביאים ילד לעולם. ויש את התיאבון הגובר של ילדכם ופעילויות פנאי גם כן. אם אתם יציבים כלכלית, זה הזמן הנכון להפוך להורים.

shutterstock_762865441_1.jpg©shutterstock

# 3 אתם מוכנים להקריב את חייכם 

להקריב קרבנות פירושה כל דבר החל משנת לילה רציפה, הפחד שלכם להחליף חיתולים ועד באפשרות לתת הכל לילדכם. אתם צריכים להיות חסרי אנוכיות ולוודא שהוא/היא בראש סדר העדיפויות שלכם. אם אתם מאמינים שאתם מוכנים לעשות הכל למען ילדיכם ולהקריב הרבה מעצמכם, אתם בדרך הנכונה להפוך להורים נהדרים.

# 4 זה תמיד היה חלק מהתכנית שלכם

אם אתם ובני הזוג שלכם תמיד רציתם תינוק, זה הזמן הנכון לקחת יוזמה. הסיבה לכך היא שהפוך להורה זו לא החלטה דחופה (לרוב). אז אם תמיד רציתם תינוק בחייכם ותכננתם קודם לכן, למה אתם עדיין מחכים?

shutterstock_656510812.jpg©shutterstock

אם יש לכם את היכולת לאהוב ולהקריב  למען מישהו שאינו אתם, פירוש הדבר שאתם יכולים להיות הורים. להבין שלהפוך להיות הורה זה יותר מסתם טיפול נחוץ בתינוק; מדובר על לאהוב, לדאוג ולעשות הכל כדי להבטיח שהתינוק יהיה בטוח, שמח ובריא.