דרכים לשדרג את מערכת היחסים שלכם!

אם תפגשו עשרה זוגות ותשאלו אותם על הסוד שלהם להחיות את הניצוץ במערכת היחסים, לא תקבלו תשובה חד משמעית מהם, מכיוון שיש דרכים שונות להחזיק את הניצוץ בחיים. 

אם תרצו לתבל גם את מערכת היחסים שלכם, הנה כמה דברים שעליכם לבצע:

התאמצו להראות טוב

נכון שבן/בת הזוג שלכם צריכים לאהוב אתכם ללא קשר למראה הגופני שלכם, אבל למראה שלכם יש השפעה על איך שאתם מרגישים כלפי עצמכם ואיך בן/בת הזוג שלכם רואים אתכם. זה בסדר לבלות ימי פנאי במכנסי טרנינג, אך כדאי להתמקד בשמירה על איזון בריא. נסו ללבוש משהו ממש מרשים, נסו תסרוקת חדשה ושפריץ של איזה בושם. 

הפתיעו אחד את השני

כשמתחילים לצאת, מרבית ההתרגשות נובעת מהלא נודע. זה בגלל שאנחנו לא יודעים הרבה על מה שעומד להתפתח מולנו וככה רמות ההתרגשות נשארות תמיד גבוהות. ככל שמבלים יותר זמן ביחד, מתחילים להכיר אחד את השני באמת והכל מתחיל להיות פונקציונלי יותר. אפשר להימנע מהקשר "צפוי ומשעמם" על ידי הפתעות קטנות. ממתן מתנות, יציאה לדייט או תכנון טיול רומנטי, אפשר לעשות כל כך הרבה דברים כדי להפתיע את בן/בת זוגכם.

shutterstock_1434688190.jpg©shutterstock

קחו זמן לעצמכם

ככל שאנשים מבלים יותר ויותר זמן ביחד בזוגיות, הם נוטים להקדיש לעצמם פחות זמן. זה טוב לבלות עם בן / בת הזוג שלכם, אבל אתם צריכים גם זמן לבד. זה יכול לעזור לכם להסתכל על דברים אחרת ולחשוב בצורה ברורה יותר. אתם יכולים לעשות דברים שהייתם עושים כשהייתם לבד, וזמן ה"אני "הזה יכול להיות מרענן עבורכם. בקשו מבן / בת הזוג לעשות את אותו הדבר ולראות כיצד התרגול הקטן הזה יכול להעניק חיים חדשים למערכת היחסים שלכם. עליכם לעשות זאת לפחות פעם או פעמיים בחודש.

תגעו הרבה

אוקיי, אין ספק שהאקט עצמו זה כיף אבל לדעתנו כל הדברים שמובילים לשם הם הרבה יותר מרגשים. בין אם זה להחזיק ידיים או להתכרבל, הדברים האלה בונים את ההתרגשות לשני בני הזוג. נסו לעשות דברים קטנים לא מתוכננים כמו לנשק אחד את השני בפתאומיות או ליטוצים קטנים (לעשות זאת תוך כדי צפייה בסרט רומנטי זה רעיון טוב).

shutterstock_659620984.jpg©shutterstock

כל מערכת יחסים דורשת פשרות ושום דבר לא היה עובד אם אין קורבנות משני הצדדים. אל תאמינו לאף אחד שיגיד לכם שמערכות יחסים זה קל מאוד והכל כיף. אתם צריכים לשאוף לגרום לזוגיות לעבוד. מערכות יחסים מהנות ומרגשות רק אם תעשו אותם כאלה!