בן הזוג שלכן מנסה להגיד לכן משהו...

זה פשוט לא אפשרי לבצע תמיד הערכות נכונות של מצבים רגשיים של בן / בת הזוג ורגשותיהם האמיתיים ביותר. למרות שהתקשורת היא המפתח למערכת יחסים מוצלחת, ישנם מצבים שבהם עלינו לפרש גם את האותות הלא מילוליים. 

להלן כמה אותות שבן הזוג שלכן יכול לשלוח לכן ואתן לא שמות לב:

הוא פגוע

יש אפשרות שהוא נפגע ויש לו רצון לשמוע התנצלות. יתכן שהוא מביע זאת עם סימני שפת גוף עדינים, למשל הוא לא מסתכל לך בעיניים במהלך שיחות, זרועותיו משוכלות בכדי ליצור מחסום מגן בינך לבין גופו.
הפיתרון: וודאי שאת מתקשרת עם בן הזוג שלך. עדיף לדעת גם את הצד שלו בסיפור. אמרי לו שאכפת לך ממנו ותשמחי לדעת מה כואב לו.

הוא חם ואז קר

אתם מתכננים לצאת ביחד והכל הולך בצורה מושלמת: אתם מנהלים שיחות משמעותיות ונהנים מכל רגע. עם זאת, הכל משתנה למחרת. נשארת תוהה אם הוא עדיין בעיניין שלך או לא.
פיתרון: איתות מסוג זה יכול לרמז שהוא או שומר על אפשרויות פתוחות או שיש לו סגנון תקשרות נמנע שמרחיק אותו ממך. לכן, הגישה הטובה ביותר היא לתת לו קצת זמן ואז לדבר על זה פנים אל פנים.

shutterstock_1034150995.jpg©shutterstock

הוא מרוחק ממך

בגלל אורח החיים הקדחתני של שני בני זוג, לבלות הרבה זמן זה עם זה לפעמים הופך להיות קשה. הוא עשוי להרגיש מרוחק ממך אם הוא לא מפגין חיבה כמו פעם. גם לבלות איתך מעט מדי זמן עשוי לגרום לכך.
הפיתרון: עדיף להתחיל לתת יותר זמן לזוגיות. עשי זאת גם אם זה אומר להקריב חלק מהזמן הפרטי שלך.

יכול להיות שהוא רוצה להיפרד ממך

הוא פשוט לא רואה אותך יותר מדי ומנסה להימנע ממך רוב הפעמים. הוא מתעצבן בכל פעם שאת מנסה להתקרב אליו. הוא לא מצליח לתת לך תשומת לב מלאה. אם הוא מראה את הסימנים הללו, קיימת אפשרות שהוא חושב על סיום הקשר.
הפיתרון: הוא במצב מרוחק מכיוון שיש לו ספקות בנוגע לקשר. עדיף לדון בספקות הללו ולעבוד עליהם ואז לראות לאן זה הולך.

shutterstock_255548161.jpg©shutterstock

הוא לא מנסה להרשים אותך יותר

בתחילת הקשר הוא תמיד ניסה לזכות בליבך. אך כעת, לאחר שהקשר התייצב, הוא לרוב לא עושה זאת. יש לו יחס קריר יותר כלפיך והוא לא שם לב אם הסתפרת או לא.
הפיתרון: יש אפשרות שהוא לא הראה לך את הצד האותנטי שלו כשהוא התחיל לצאת איתך. לא מן הנמנע שהוא עשה זאת בכדי להרשים אותך. אבל זה לא אומר שהוא לא אוהב אותך. זה אומר שהוא התחיל להרגיש בנוח סביבך.