איך למצוא את הנפש התאומה שלכם?

אם למצוא את אהבת חיינו היה קל מדי, מעולם לא היינו מבינים את ערכם האמיתי. אין צורך לדאוג אם לוקח לכם זמן למצוא את הנפש התאומה שלכם. אין צורך לאבד תקווה כיוון שיום אחד תמצאו מישהו שמתחבר אליכם מייד.

אם כן, האם זה אומר שעליכם לשבת ולחכות שהם יבואו לקחת אתכם בזרועותיהם? ובכן, כמובן שלא!

יש כמה דרכים פשוטות שכדאי לשקול לנסות, מכיוון שהן יכולות לעזור לכם להתקרב אל הנפש התאומה האמיתית שלכם. 

ראשית, חשוב להאמין

תארו לעצמכם שהייתם מכירים את הנפש התאומה שלכם כשאתם בכלל לא מאמינים בזה. זה מאוד לא סביר, נכון? אחרי הכל, יש סיכויים קלושים למצוא את הנפש התאומה שלכם אם אינכם מאמינים בזה מלכתחילה. לכן, האמונה שהם קיימת עושה את חצי העבודה בשבילכם. הכירו בכך שהוא / היא קיימים, והיקום ישקף את אמונותיכם.

תשכחו מהעבר

המפתח לריפוי מעברכם הפגוע הוא ההבנה האמיתית שמגיע לכם יותר ושהכל קרה מסיבה טובה. אין טעם לבכות על קשר כושל. אתם יכולים למצוא את הנפש התאומה שלכם רק ברגע שאתם ממשיכים הלאה ומרפאים את עצמכם. אם לא תרפאו, קיימת אפשרות גבוהה שאתם יכולים אפילו להתעלם ממי שהולך להיות הנפש התאומה שלכם.

shutterstock_1013313259.jpg©shutterstock

היו ברורים לגבי מה שאתם רוצים מהנפש התאומה

כל דבר קורה מסיבה מסוימת. מערכות היחסים הכושלות שלכם גרמו לכם להיות עצובים ומדוכדכים אבל בצד החיובי, הם גם גרמו לכם להיות חזקים ועזרו לכם להשיג הלך רוח ברור לגבי מה שאתם רוצים בבני הזוג שלכם. ברגע שזה יהיה ברור לכם, תזניחו את הנקודות השליליות באישיותו של אדם ותעניקו חשיבות רבה יותר לנקודות חיוביות.

תהיו מי שאתם 

נניח שאתם מוצאים מישהו ותנסו לזכות בליבם בכך שאתם הופכים למישהו שסותר את אישיותכם האמיתית. האם אתם חושבים שהוא / היא יתאהבו באישיותכם האמיתית או זו שזייפתם? העניין הוא שאתם צריכים להיות עצמכם וזה אומר לקבל את החולשות שלכם. האדם שמתאהב בכם צריך לדעת את הפגמים והחולשות שלכם. ככל שאתם אמיתיים יותר, כך סביר יותר שתמצאו אדם אותנטי שיתאהב בכם.

אל תאבדו אמונה

ברגע שאתם מתחילים לחקור את כל התהליך של מציאת בן/בת זוג, אתם מתחילים לפקפק בעצמכם ואפילו באמונה שיש מישהו בחוץ שהוא מושלם עבורכם. אתם צריכים להישאר חזקים. תחיו את ההווה ותהנו מהחיים. אל תחשבו יותר מדי, שכן זה עלול להתחיל לפגוע בכם. היו שמחים ואל תחשבו לוותר.

shutterstock_1109729081.jpg©shutterstock