מהו הצד האפל שלכם, לפי המזל שלכם?

בטח כבר קראת את התכונות החיוביות של המזל שלכם, נכון? אחרי הכל, רוב האנשים מדברים על הצד החיובי ונוטים להזניח את השלילי. אז האם תהיתם אי פעם מה התכונות האפלות יותר של המזל שלכם? 

בואו נסתכל על הצד האפל של כל מזל בגלגל המזלות:

טלה

למרות שאתם נועזים ושאפתנים, לפעמים אתם הופכים להיות חסרי סבלנות ואימפולסיבים למדי בכל מה שקשור לקבלת החלטות.

שור

אתם יכולים להיות נדיבים ואמינים באמת, אבל אתם יכולים גם להיות רכושניים וזה יכול למעשה לפגוע בחיים האישיים שלכם. אתם יכולים להיות גם מעט חומרניים.

תאומים

למרות שממש כיף להיות בסביבתכם, אתם נוטים להיות שחצנים מדי פעם. אתם גמישים עם המחשבות שלכם ובכל זאת אתם מקבלים החלטות אנוכיות.

gemini.png©shutterstock

סרטן

אתם באמת מגנים ואוהבים אבל אתם יכולים להיות די מצוברחים. אתם יכולים להיות ביישנים וזהירים. אבל כל זה מסתתר בעיקר מתחת לאישיותכם האכפתית.

אריה

אתם פשוט אוהבים להיות במרכז תשומת הלב, אך נוטים ליצור בעיות אם אינכם. אתם אוהבים, עד שמתעלמים מכם ויכולים להשתמש בקסם שלכם לטובתכם האישית.

בתולה

אתם אנשים אמינים, אבל לפעמים אתם יכולים להיות ממש שיפוטיים. כשאתם עצמכם פרפקציוניסטים, אתם נוטים להיות בורים כשאתם שופטים אחרים.

virgo.png©shutterstock

מאזניים

אתם חושבים על כל האפשרויות לפני שאתם מקבלים החלטה אבל אתם גם נוטים לעצבן וגם לסבך את הדברים הפשוטים ביותר בחייכם.

עקרב

אתם באמת אמיצים ונאמנים ובכל זאת אתם יכולים להיות ממש מניפולטיביים. לפעמים יש לכם מזג רע ויכולת להגיב יתר על המידה כשאתם נפגעים.

קשת

אתם אנשים ישרים ונדיבים אבל לפעמים הבוטות הזו יכולה לפגוע ברגשותיהם של אחרים. אתם חושבים שאתם יודעים הכל וזה יכול להיות בעייתי עבורכם.

גדי

אתם אנשים פרקטיים ושאפתנים, אך אתם גם נוטים להשתלט ולנהל דברים מבלי להבין שזה עשוי להשפיע על חייהם של אחרים. אתם לא משקרים וזו הסיבה שאתה מגזימים לעתים קרובות בצד השלילי של האישיות שלכם.

capricorn.png©shutterstock