סימנים שזה הזמן להתגרש

ההחלטה מתי להתגרש יכולה להיות קשה, וזו החלטה שאסור לקחת בקלילות. אז איך תדעו אם עליכם להמשיך? אמנם אין תשובת קסם מתי להתגרש, אך ישנם סימנים שיכולים להראות לכם כי ייתכן שהגיע הזמן לעשות את הצעד הבא.

הצרכים שלכם כבר לא נענים

נישואין הם שותפות, וכל אחד מבני הזוג צריך לעשות את שלהם למלא את צרכיו של האחר - פיזית, רגשית ורוחנית. כאשר זה כבר לא קורה או שהקשר הופך להיות חד צדדי, יתכן שהגיע הזמן לסיים את זה.

אתם נשארים יחד בשביל הילדים

ילדים הם חכמים מאוד. הם יודעים יותר ממה שאתם חושבים שהם יודעים, והם יכולים לחוש איבה במרחק קילומטר. וחשוב מכך, ילדים גדלים לחקות את מערכות היחסים שראו כשהיו צעירים יותר. האם אתם באמת רוצים שהם יגדלו במחשבה שסוג הקשר שיש לכם כיום עם בן / בת הזוג שלכם הוא נורמלי או בריא?

shutterstock_609100724.jpg©shutterstock

אתם חושבים ש"זול יותר להחזיק אותה (או אותו)"

אין ספק ששני משקי בית יקרים יותר לניהול מאחד. וגירושין רק יוצרים הוצאה, לא הכנסה. אבל אם הסיבה היחידה שאתם עדיין ביחד היא פיננסית, יתכן שהגיע הזמן לגבש תקציב, לסדר את הכספים שלכם ולעשות זאת לבד.

אין לכם עניין להיות אינטימיים עם בן / בת הזוג שלכם

אולי אחד מכם רוצה את זה יותר מאשר השני. אולי שניכם הפסקתם להזדקק לחיבור אינטימי זה עם זה. תהיה הסיבה אשר תהיה, נישואין חסרי אינטימיות וחיבה יסתיימו בגירושין או בסופו של דבר הם יהיו נישואי נוחות.

shutterstock_605041388.jpg©shutterstock

בסופו של יום, רק אתם יודעים לקבוע אם אתם צריכים להתגרש. זו החלטה אישית שיש לקבל מתוך מחשבה ושיקול דעת זהיר. אבל אם אחד או יותר מהפריטים ברשימה זו נכונים עבורכם, ואתם חושבים שהגיע הזמן לעשות את הצעד הבא, אתם חייבים לעצמכם ללמוד את הדרך הטובה ביותר לומר לבן / ת הזוג שלכם שאתם רוצים להתגרש כדי שתוכלו לשמור על הקשר בניכם טוב ככל האפשר.