מדוע אנו זקוקים לחברים הכי טובים!

כולנו יודעים כמה חברים חשובים. יש חברים שאנחנו הולכים איתם לקפה, חברים שאנחנו הולכים איתם לשופינג. וחברים שאנו הולכים איתם לחדר הכושר. אבל למרות שכיף שיש חבר לכל אירוע, החבר הכי טוב זה בונוס עצום בחיינו.

במקרה שאתה זקוק למזכרת היום, הנה רק כמה סיבות לכך שאתם ברי מזל שיש לכם BFF.

חבר טוב עוזר להרגיש פחות בודד

למרות שיש מיליארדי אנשים בכוכב הלכת, לפעמים אפשר להרגיש מוצף בבדידות. חבר טוב משקף את החיים בחזרה אליך ועם כל הדברים המשותפים לכם, להיות ביחד איתו לא מרגיש בודד.

חבר טוב משפר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית 

 האוהד מספר 1 שלך הוא החבר הכי טוב שלך. הם יגידו לך כמה הם חושבים שאתה גדול בלי להתאפק. הם מסוגלים להצביע על הנקודות הטובות שלך ולעזור לך להרגיש טוב יותר עם עצמך על ידי הגברת רמת הביטחון שלך.

shutterstock_795894595.jpg

 יש לך מישהו לצחוק עליו

אם תחליקו על קליפת בננה כמו איזה דמות מצוירת קלישאתית, חבר יעזור לכם לעמוד. אולם החבר הכי טוב יחכה 10 שניות של צחוק טוב לפני שיעזור. זה הולך לשני הכיוונים, וזה בסדר גמור, כי הכותרת של "החבר הכי טוב" פירושה שמותר לכם לצחוק אחד על השני.

חבר טוב עוזר לך להתמודד בזמנים רעים

בין אם אתם עוברים גירושין, אובדן עבודה, בעיות בריאותיות או מנסים להתמודד עם מוות, חבר טוב יהיה שם בשבילכם גם בזמנים הרעים. גם אם הם רק כתף לבכות, אתה יכול להיות תלוי בתמיכה שלהם בזמנים הקשים.

shutterstock_270939695.jpg

חבר טוב תמיד לצידך

חבר טוב לא צריך להסכים איתך בכל נושא, אבל הם יהיו איתך בזמנים טובים ורגעים רעים, שמחים וברגעים הכי עצובים או מדכאים בחיים שלך. בין אם הם חושבים שאתה צודק או לא בסדר, הם עדיין עומדים לצידך.