החופשות הרומנטיות ביותר לזוגות!

חושבים לקחת את אהוב/ת ליבכם לטיול רומנטי? קבלו את רעיונות החופשה הרומנטיים האלה!

להלן הבחירות שלנו לחוויות הנסיעות הרומנטיות ביותר:

סנטוריני, יוון

סנטוריני בהחלט עוטפת את המטיילים בפנטזיה אתרית. הרומנטיקה של האי די מוכרת את עצמה; כשאתה משוטט ברחובות אתה מוקף בחומות לבנות בהירות וגגות כחולים, ובערבים יש לך מושבים בשורה הראשונה לשקיעות מדהימות. ברגע שהשמש שוקעת, האור נדלק והבתים, הכנסיות והמסעדות זוהרים כמו כוכבים.

shutterstock_527144620_0.jpg©shutterstock

פריז, צרפת

כשמסתכלים על תמונות של זוגות בעיר האורות, תוכלו לראות למעשה את הלבבות המצוירים בעיניהם כשהם מתחבקים מול מגדל אייפל. פריז ורומנטיקה הולכות יחד כמו יום האהבה ומאפים, ארוחות יום נישואים וביסטרו לאור נרות, הצעות נישואין וציוני דרך מפורסמים בעולם ...

האקונה, יפן

האקונה היא טיול יומי מטוקיו שמציע בריחה אינטימית מנסיעות עירוניות בדרך הכי מרגיעה שאפשר: אתרי מעיינות חמים. מלבד להירגע במעיינות חמים, תוכלו לנצל את אתרי הטבע המדהימים שנמצאים שם. אפשרויות התחבורה הרבות נראות יותר כמו מיני הרפתקאות מאשר אמצעי נסיעה ישיר!

shutterstock_234451918_0.jpg©shutterstock

חוף אמאלפי, איטליה

ידוע ביופיו הטבעי והארכיטקטוני, הוא בחירה מצוינת למפלט ים תיכוני רומנטי. מטיילים מתבוססים בנוף הטבע, מטיילים בכפרים קטנים עם נוף לים ציורי ומבקרים באתרים מפורסמים. כשאתה זקוק לזמן שקט רק לשניכם, ישנם מספר מלונות מבודדים המציעים נופים מדהימים מול הים.