שינויים קטנים - הבדלים גדולים!

האושר וההצלחה שלנו נשענים על חשיבה של מחשבות בונות, פעולה מתוך כוונה ויצירת קשרים חזקים עם אחרים. החדשות הטובות הן שיש לנו שליטה על כל התחומים הללו. ואנחנו יכולים לבחור לשנות כל דבר שנרצה.

להלן רשימה של שינויים גדולים שתוכלו להתחיל לבצע בדרכים קטנות:

העריכו את מה שיש לכם בחיים על בסיס יומי

תחליפו תלונות בהכרת תודה וצפו בחיים שלכם משתנים. זהו אחד השינויים הטובים ביותר בחיים שאתם יכולים לבצע. ללא קשר לנסיבות הנוכחיות, ישנם דברים רבים שאתם עשויים לקבל כמובן מאליו. דברים שאנחנו חושבים שהם "פשוטים" או "לא עניין גדול."

תהיו פעילים יותר

תתחילו בקטן. צאו לטיולים ארוכים יותר עם כלבכם, צאו לריצה של 15 דקות בבוקר, עלו במדרגות במקום לקחת מעלית. החנו את המכונית שלכם מעט יותר רחוק. בסופו של דבר, כל פעילות תהפוך לקלה הרבה יותר.

shutterstock_608356169_0.jpg©shutterstock

תפסיקו להשוות

תמיד יהיה מישהו יותר מצליח, יותר מושלם, עם יותר מדליות, יותר כסף וקידום טוב יותר. משחק השוואה מתמיד אומר שלעולם לא תהיו טובים מספיק. הדשא של השכן תמיד יראה יותר ירוק. אז כדאי שסרגל ההצלחה הפנימי שלכם יסתמך על מה שחשוב לכם באמת.

בלו זמן בחוץ

ישנם אינספור מחקרים המוכיחים כי בילוי בטבע לא רק מעורר יצירתיות, אלא גם מגביר את האושר ואת מערכת החיסון. אנשים המבלים זמן רב בטבע נוטים פחות לפתח רגשות חרדה. בין אם מדובר בטיול ביער, טיול אופניים או טיול בפארק - לזמן בטבע יש השפעה מרגיעה.

shutterstock_459175588 (1)_0.jpg©shutterstock