הסוד לשמירה על קשר עם חברים

בואו נודה בזה. לשמור על קשר זו עבודה קשה. למרות שאנחנו פוגשים כל כך הרבה אנשים במהלך חיינו, קשה לדעת כל הזמן מה קורה עם החיים שלהם. אבל להיות רחוק זה לא אומר שאתה לא יכול להישאר קרוב - זה רק אומר שאתה צריך לנקוט בגישה קצת אחרת. 

להלן חמש דרכים קלות לצאת מאי-תקשורת ולהתחבר לחברים שלך!

שלחו זיכרונות

להיזכר בזיכרונות מאושרים שחלקנו עם החברים שלנו הוא דרך נהדרת לחזור שוב לקשר. עם זאת, דרוש הרבה עבודה כדי לזכור אירוע ספציפי עם אדם ספציפי מכמות זמן לא ברורה. פייסבוק וטוויטר החלו לטפל בכך על ידי הקפצה מחדש של פוסטים ותמונות שהתרחשו לפני מספר שנים. פוסטים אלה הם שיטה נוחה לחיבור מחדש, אך יתכן שהם אינם מקיפים את הזיכרונות החשובים ביותר.

המדיה החברתית יכולה לעזור

טוויטר, פייסבוק וכו 'נוצרו במיוחד בשביל זה. גלול בפיד שלך וכשאתה רואה פוסט שגורם לך לחייך, הגב. כנראה שבמילא אתה מבלה זמן רב מידיי במדיה החברתית, אז אתה יכול לפחות להפיק מזה משהו מועיל.

shutterstock_1288879501_0.jpg©shutterstock

 זכרו את ימי ההולדת שלהם

בעידן הפייסבוק אנשים יכולים לקבל מאות הודעות לימי הולדת. אבל אם הם חשובים בעיניך, היציאה מחוץ למבנים של פייסבוק גורמת לך להתבלט. כולם אוהבים כשהטלפון מצלצל ביום הולדת או כשהם מקבלים דוא"ל ליום ההולדת. זוהי דרך נהדרת לשמור על קשר.

הפכו את זה להרגל

אם אתם רוצים רוצים להישאר בקשר עם אנשים, אז הקדישו 15 דקות ביום לעשות זאת. החדשות הטובות הן שברגע שזה חלק קבוע מחייכם, תתחילו לחפש אוטומטית סיבות לפנות לאנשים. גם אנשים יתחילו להגיב. 

shutterstock_1466469941_0.jpg©shutterstock

תראו שאכפת לכם באמת

הדבר החשוב ביותר בחברים טובים הוא שהם באמת אוהבים אותנו. החברים האלה נמצאים שם בשבילנו בין אם אנחנו בתקופה טובה או לא. הם יפנו אלינו וישאלו אם הכל בסדר ללא שום כוונה להשיג משהו לעצמם. החברים האלה שומרים איתנו על קשר כי הם באמת רוצים לדעת על חיינו.