טרנדים באיפור שאת חייבת להכיר!

הקיץ הוא הזמן להיות עם פנים רעננים וטבעיים, כך שכאשר יגיע הסתיו, יש סיכוי טוב שכבר תרצי להתחיל להתאפר בצורה קצת יותר מורגשת! תיפרדי מהאיפור הטבעי, מכיוון שיש לנו דרכים חדשות ורעננות לברך את עונת הסתיו עם טרנדים של איפור שיעשו לך חשק לדפוק הופעה! אתן אולי חושבות שראיתן את הכל כשמדובר באיפור, אבל לשנת 2019 יש עוד כמה טריקים בשרוול. 

להלן הטרנדים שמומחים אומרים שאת חייבת לנסות!

איפור מבריק

איפור מבריק וגלוסי יגרום לעורך להבריק כמו יהלום. אפשר להתאפר עם הרבה היילייטר מבלי שזה ירגיש דביק ובמקביל שישאר איתך לאורך כל היום.

shutterstock_530168500_0.jpg©shutterstock

הלוק המוזהב

מי לא רוצה להיראות כמו אלה יוונית שטופת זהב עם יופי מסנוור? כדי להשלים את יעדי 2019, זה הזמן לרכוש ברונזר וללכת על הלוק של האלה הזהובה.

שפתיים בצבע ניאון

כדי לשכנע אותך עוד יותר להתחבר לצבעים הבהירים, הנה מגיע טרנד נוסף: שפתיים בצבעי ניאון. ורוד בהיר, אדום לוהט וגוונים כתומים חמים הם שיקים ויכולים להפיח כל כך הרבה חיים באיפור שלך.

צבעים עזים

הניחו את הצלליות הנייטרליות העייפות והרימו צללית עם צבע בולט. אל תפחדו לנסות צבעים חדשים! 

אייליינר מודגש

האייליינר השחור והחום הם צבעים קלאסיים - והם לא הולכים לשום מקום. אפשר אפשר גם להתנסות באייליינר בצבעים אחרים! כחול רטרו או סגול תוסס יוסיפו אלמנט של הפתעה ויגרום לעיניים שלכן לבלוט.

shutterstock_91082702_0.jpg©shutterstock

וזה הטרנד החשוב מכולם: פשוט שימו על עצמכן כל מה שגורם לכן להרגיש הכי טוב ונוח. טרנדים זה כיף, אבל האיפור הטוב ביותר תמיד הוא תוצאה של ביטוי עצמי אמיתי ובוטח. אל תפחדו לקחת סיכונים, נסו משהו חדש והיו עצמכן!