שפת גוף - המדריך למתחילים!

שפת הגוף מספקת מידע מדהים על מה שאנשים אחרים חושבים, בין אם אתה יודע מה לחפש ובין אם לא. ומי לא רצה לקרוא את דעתם של אנשים בשלב מסוים בחייו?

בפעם הבאה שאתם פוגשים אדם (אפילו לדייט או פגישה עסקית), שימו לב לרמזים הבאים:

זרועות ורגליים שלובות מסמלות התנגדות לרעיונות שלך

ידיים ורגליים שלובות הן מחסומים פיזיים שמציעים שהאדם האחר אינו פתוח למה שאתה אומר. גם אם הם מחייכים ועוסקים בשיחה, שפת הגוף שלהם מספרת את הסיפור. לפי הפסיכולוגיה, רגליים או זרועות משולבות מסמנות כי אדם חסום נפשית, רגשית ונחסם פיזית ממה שמולו.

העתקה של שפת הגוף היא דבר טוב

שיקוף שפת הגוף הוא דבר שאנחנו עושים באופן לא מודע כשאנחנו מרגישים קשר עם האדם האחר. זה סימן לכך שהשיחה מתנהלת כשורה ושצד השני מקבל את המסר שלך.

חיוכים אמיתיים מכווצים את העיניים

כשמדובר בחיוך, הפה יכול לשקר אך העיניים לא. חיוכים אמיתיים מגיעים לעיניים, מכווצים את העור כדי ליצור כיווצים. אנשים מחייכים לעיתים כדי להסתיר את מה שהם באמת חושבים ומרגישים, אז בפעם הבאה שאתם רוצים לדעת אם החיוך של מישהו אמיתי, חפשו קמטים בזוויות העיניים.

shutterstock_738813280_0.jpg©shutterstock

התנוחה מספרת את הסיפור

עמידה זקופה עם כתפיים לאחור היא עמדת כוח; כזאת שממקסמת את כמות השטח שאתם ממלאים. לשבת עם גב מכופף לעומת זאת, היא תוצאה של הגוף; נראה שתופס פחות מקום ומקרין פחות כוח.

לסת קפוצה מאותתת על לחץ

לסת קפוצה, צוואר מהודק או מצח תלול הם כולם סימנים ללחץ. ללא קשר לדברים שהאדם אומר, אלה הם סימנים לאי נוחות ניכרת.

גבות מורמות מסמנות אי נוחות

ישנם שלושה רגשות עיקריים שגורמים לגבות שלנו להתרומם: הפתעה, דאגה ופחד. אם מישהו שמדבר אתכם מרים את גבותיו והנושא אינו נושא שיכול להעלות באופן הגיוני הפתעה, דאגה או פחד, יש משהו אחר שקורה.

shutterstock_1256394982_0.jpg©shutterstock

בשורה התחתונה, גם אם אינכם יכולים לקרוא את מחשבותיו המדויקות של אדם, אפשר ללמוד הרבה משפת הגוף שלו, וזה נכון במיוחד כאשר המילים ושפת הגוף אינן תואמות.