חולים על פיצה? המוצרים האלו בשבילכם!

אם אתם מכורים לפיצה, כדאי שתכירו כמה דברים יצירתיים שמכורים כמוכם המציאו, שיגרמו לכם לרוץ באופן בהול לפיצרייה הקרובה!

 

בושם בריח פיצה

עזבו אתכם משאנל 5, אם אתם מכורים לריח המגרה של פיצה, ואתם חייבים שהוא ילווה אתכם לכל מקום – בושם פיצה הוא הפריט המושלם עבורכם.  בושם פיצה, החל את דרכו בעולם בתור בדיחה, אבל כעת הוא כבר כבש את העולם והופך לניחוח מאד מבוקש.

w1.jpg©thisiswhyimbroke

 

מיטת פיצה

חולמים על פיצה?! זה הזמן להגשים את החלום. אומרים שמעולם לא חוויתם פיצה כמו שצריך, על שלא ישנתם באחד כזאת. אז אם אתם רוצים ליהנות מפיצה גם בשעות הלילה, תוכלו להיכנס את תוך  שק שינה מפנק, שמגיע עם תוספות של כרית ושמיכת פיצה.

w2.jpg©thisiswhyimbroke

 

גרביונים בדוגמת פיצה

רוצה לגרום לאנשים להזיל ריר שאת עוברת? מה דעתך על גרביונים עם דוגמאות פיצה?! צבעי הגרביונים אומנם לא ישתלבו בקלות עם מרבית הבגדים שיש לך בארון, אבל הם בטוח יקנו לך מראה מקורי ומעורר תאבון.

w3.jpg©thisiswhyimbroke

 

ביקיני פיצה

ביקיני פיצה לעומת הגרביונים, דווקא ישתלב בים בצורה מדליקה. הוא צבעוני, מעורר תיאבון ומראה לכולם שאת אוהבת לאכול, ואין זה משנה אם יש לך בטן שטוחה או מלאה: הפיצה מתי שהוא תגיע גם לים או לבריכה.

w4.jpg©thisiswhyimbroke

 

שרשרת פיצה

שרשרת פיצה היא כזאת שמתאימה למכורים האמתיים שהפכו את אכילת הפיצה למשהו חברתי. מי שרוצה לקשור קשר רוחני עמוק עם חבריו זוללי הפיצה, מוטב שירכשו לעצמו ולחבריו להתמכרות שרשראות פיצה שמתחברות יחד למראה של מאכל מושלם.

w7.jpg©thisiswhyimbroke

 

גלידת פיצה

להכין פיצת גלידה זה דבר מדהים. כדי להכין גלידת פיצה, אתם יכולים לחבר יחד שני קונוסים של פיצה, ולמלא אותם בגבינה. את פיצת הגלידה חשוב לאפות בתנור על פי הוראות ההכנה.

w5.jpg©thisiswhyimbroke

 

נרתיק פיצה

אם אתם חייבים לקחת אתכם משולש פיצה לשעת חירום, תוכלו לאחסן את המשולש הטרי קרוב ללב, וזאת בתוך נרתיק פלסטיק שומר חום וטריות. כך במקרה שאתם רעבים, תוכלו מיד לשלוף את הפיצה שלכם, וליהנות מפיצה חמה וטרייה.

w6.jpg©thisiswhyimbroke

תייגו חבר מכור לפיצות שחייב לקנות פריט אחד לפחות. בתיאבון!