10 סיפורים של דייטים ראשונים נוראיים

דייטים תמיד יכולים להשתבש אבל הסיפורים הבאים לקוחים היישר מהסרטים, סליחה, מסרטי אימה.

1. "חברה שלי התגרשה ומיד התחילה לחפש גבר אחר, כדי להוכיח משהו אחרים. באחת האפליקציות הכירה גבר. נפגשו וטיילו בעיר. פתאום הגבר אמר שהוא רוצה לאכול. היא שמחה מאד והחליטה להציע לו מסעדה טובה בקרבת מקום. הם המשיכו ללכת, הגיעו לבית שלו והוא פתאום אומר: "חכי לי כאן, אני אחזור הביתה, אוכל מהר ונמשיך, סבבה?"

q1_0.jpg©adme

2. דייט החליט שהוא מזמין אותי לגלידה. בחרתי גלידת שוקולד טעימה מאד. אחרי דייט של ארבע שעות הוא ליווה אותי הביתה ורגע לפני הנשיקה הוא פתאום נעצר ושאל אם יש לי כתמי לידה. לא הבנתי מה הסיפור, והוא הרגיע אותי, שהיום כירורגיה פלסטית מאד מתקדמת ואפשר לטפל כמעט בהכל. לא הבנתי איך זה קשור ובסופו הביתה וגיליתי שעל הלחי יש כתם שוקולד ענק.

3. יצאתי עם בחורה לדייט ראשון לערב קריוקי. היא בחרה את "I will always love you" של וויטני יוסטון ושרה ממש מדהים. הבעיה שלפני שהיא התחילה לשיר היא צעקה בקול רם: "מקדישה את השיר הזה לאקס שלי!"

4. בערך 10 דקות לפני הפגישה לשלשה עלי ציפור. מסתבר שללשלשת טרייה יש ריח מאד חריף. לא סיפרתי על התקרית לבחור, אבל לאורך הדייט היה לי ריח של לשלשת. הוא לא התקשר אלי יותר.

5. הזמנתי בחורה לבוא איתי לארומה, כי מרוב לחץ שכחתי את שמה.

q2.jpg©adme

6. בחור ידע שאני אוהבת לצלם והזמין אותי לדייט מוקדם בבוקר לצלם ערפל. היה קר, עלי היה תיק גב ענק ושתי מצלמות מקצועיות. אחרי שעתיים של טיול הגענו למקום תצפית מהמם, הבחור ירד במדרגות וקרא לי שאגיע, כי מהנקודה ההיא אפשר לצלם תמונות מדהימות. עשיתי שני צעדים לכיוונו ובהפתעה נפלתי לתוך המים.

7. הדייט שלי היה כל כך לא מוצלח שנתתי 100 ₪ למלצר, כדי שישפוך עלי קולה "בטעות"

8. יצאתי עם בחורה לדייט ראשון לסרט. בחורף. היא הגיעה עם מעיל וצעיף ענק. במשך כל הסרט ניסיתי להצחיק אותה ע"י בדיחות על מה שרואים בסרט, שהיה דווקא לא משהו. הבחורה צחקה כאילו מהבדיחות, אבל לא הסתובבה לכיווני אפילו פעם אחת. התברר שיום לפני הדייט היא הייתה בתאונת דרכים ונאלצה לשים צווארון. היא לא רצתה לבטל את הדייט ולהבהיל אותי, לכן כיסתה את הצווארון ע"י הצעיף.

q3.jpg©adme

9. ארגנו משהו כמו דייט עיוור כפול. לי אמרו להביא בקבוק יין אדום. נכנסתי לדירה, נתקלתי במפתן הדלת, נפלתי ושברתי את בקבוק היין על הספה הלבנה שלו. כאן מסתיימים יחסינו.

10. יצאנו מקולנוע אחרי הסרט, במצב רוח מעולה ופתאום אני נתקעתי במדרכה ונפלתי על שתי הברכיים. הרגשתי כאב, בושה, פחד וכמעט בכיתי... אבל הוא הרים אותי, חיבק אותי, ניגב לי את הדם מהברכיים, ניקה ממני את הלכלוך ונישק אותי. אחרי זה הוא גילה לי שדווקא הנפילה שלי גרמה לו לאזור אומץ בשביל הנשיקה.