גברים- זה הדבר הראשון שנשים בודקות כשהן בוחנות אתכם

כשחושבים על מה גברים מסתכלים בפעם הראשונה כשהם פוגשים מישהי, זה די ברור לכולם מה זה יהיה. אבל אצל נשים התשובות כבר הרבה יותר מגוונות.

מחקר שנערך בבריטניה, בחן את תנועות העיניים של נשים כאשר הציגו לפניהן תמונה של גבר שרירי בבגד ים צמוד ולמרות שאיבר המין שלו בלט לגמרי מתחת לבגד הים, רובן הגדול של הנשים לא התעכב עליו בכלל אלא נדד לכיוון הכתפיים, הזרועות, שרירי הבטן והפנים.

מסתבר שהעדפות האלה ממש לא ייחודיות לנשים בעולם המודרני, אלא מצביעות על תופעה שקיימת עוד מהיותנו אדם קדמון. על פי דר' וונדי וולש, מטפלת זוגית ומומחית ליחסים, משחר האנשות נשים נמשכו לאיברים שיוכלו לספק להן הגנה ומזון ולאיבר המין של הגבר לא היה שום קשר לעניין. הנשים הקדמוניות רצו לדעת שהגבר שלצידן יוכל לצוד או לטפס על עצים גבוהים המספקים מזון, דברים שלטובתם היה צורך בשרירי בטן חזקים, כתפיים חזקות וזרועות חסונות. אומנם כיום נשים כבר לא מחפשות גבר שיגן עליהן פיזית או יעזור להן לצוד מזון, אך התת מודע שלהן עדיין גורם להן להימשך ליכולות אלה כשהן מביטות בגבר פוטנציאלי.

 

via GIPHY

 

אז למה נשים בכלל בוחנות גם את הפנים תחילה?

התמקדות הנשים בפנים של הגבר, מהווה את השינוי האבולוציוני שעבר עלינו מאז ראשית האנשות. ההתמקדות של הנשים בפנים של הגבר שניצב מולן, מאפשרת להן לחפש את הפן האינטליגנטי שלו מעבר ליכולות הפיזיות שהיו קיימות גם אצל הגבר הקדמון. הפנים מעידות על היכולת הרגשית והאינטליגנטית של הגבר, דבר שלו יש הרבה יותר השפעה על ההצלחה של הזוגיות העתידית.
 

אז מה בכל זאת חלקי הגוף שנשים תופסות כהכי סקסיים אצל גברים?

עיניים- נשים מחפשות את המבט שלכן, שמסגיר הרבה יותר ממה שאתם אומרים. עיניים יפות ומפתות, יימיסו גם את הנשים הקשוחות ביותר תוך דקה.

כפות ידיים - כפות ידיים שהן מצד אחד גבריות ומחוספסות, אבל מצד שני רכות ונעימות בהחלט עושות את זה לנשים, כי זה החלק שיהיה אחראי על כל הליטופים והנגיעות ולכן הן ממש חשובות.

זרועות- זרועות חזקות וחסונות קונות כל בחורה בשנייה והן אחד האיברים שנחשבים הכי סקסיים בקרב נשים. כשנשים מסתכלות על הזרועות שלכם, הן מדמיינות איך זה יהיה להתכרבל בתוכן וזה לגמרי תופס אותן.

כתפיים- זרועות חזקות וחסונות חייבות להתלוות לכתפיים רחבות ושריריות, כאלה שהופכות אתכם לגברים חזקים שיגנו וידאגו להן בכל מצב.

שרירי החזה- נשים מחפשות גברים עם חזה יפה ושרירי, אבל לא שרירי מדי. חזה שמצד אחד מרגיש חסון וחזק, אבל מצד שני מרגיש אמיתי ולא מזויף.

שפתיים- נשים מייחסות חשיבות רבה לנשיקה ולכן השפתיים של הגבר הפוטנציאלי מאוד משמעותיות עבורן,  לכן הן מהוות את אחד האיברים הראשונים שהן ישימו לב שהן בוחנות אתכם.

 

אז פעם הבאה שאתם נתקלים בבחורה חדשה שמוצאת חן בעיניכם, תזכרו להבליט את החלק העליון שלכם ולשלב את זה עם מבט עמוק ומפתה ישר לתוך העיניים.