אהבה ורוח: אלו הם 3 הנפשות התאומות שתפגשו בחיים

לכל דבר בחיים יש סיבה, תרצו או לא. האסטרולוגיה מייעדת כל אדם לגורל ידוע מראש שנבנה על גבי מערך הכוכבים ומועד הלידה שלו, וזה תקף גם לגבי האנשים שאנו פוגשים במהלך החיים שלנו. בין אם מדובר בחוויה אנושית חיובית ובין אם שלילית, כל אחת מהן מגיעה לחיינו כדי ללמד אותנו משהו על עצמנו ועל העולם בו אנחנו מתנהלים. המסע הגדול הזה שאנחנו עוברים מציג בפנינו דמויות שיכולות לטלטל אותנו וגם להחזיר אותנו לאיזון הנכון.

אז מי הן 3 הדמויות הכי משמעותיות שנפגוש על הדרך?

via GIPHY

נפש תאומה שמחזירה אותנו למסלול הנכון

אנשים מהסוג הזה יהיו כאלה שבדרך כלל ילוו אותנו למשך תקופה מאוד ארוכה בחיים, ואפילו לכל אורכם. הם מעידים על קשר קדום הקשור בגלגול קודם, כזה שטבוע בנשמה שלנו ולא ניתק ממנה גם בחיים אחרים. נפשות אלו לא מתנגשות איתנו אלא משתלבות איתנו בהרמוניה מושלמת, כמו גוף ונפש אחת. הן גם אלו שיחזקו אותנו בזמן סערה כזו או אחרת בחיים ויגרמו לנו לחזור לתחושות של ביטחון ונחמה, בזמן שכל מה שסביב נראה אבוד או נורא. לא יהיה לכם קשה לזהות אותם ככוחות פעילים בחיים שלכם, ואתם כבר בטח מדמיינים אותם בדמות אנשים קרובים אליכם כבר עכשיו.

נפש תאומה שמזכירה לנו מי אנחנו באמת

רוב האנשים לא תמיד מוצאים את עצמם חיים את החיים שהם דמיינו לעצמם בגיל צעיר. חלומות לפעמים נשכחים כשהמציאות דופקת לנו על דלת היומיום והרבה מאיתנו נשאבים לשיגרה שלעיתים לא זכור לנו איך הגענו אליה בכלל. אבל, בתוך כל סחרחרת האוטומטיות הזאת ישנן אותן נשמות תאומות שמעוררות בנו תחושות נוסטלגיה נעימה ושמחה תמידית, כזו שגורמת לנו להרגיש בבית. התחושה המוכרת הזו היא לא עניין של מה בכך, אלא מזכירה לנו אילו אנשים היינו ומה הגרעין שמוביל אותנו גם אחרי שינויים וחוויות שמעצבות אותנו.

via GIPHY

נפש תאומה שתמיד מפנה לנו מקום

בין אם זה מקום בלב ובין אם זה פנאי שאותן נשמות מפנות לנו בחייהן, אנחנו תמיד נרגיש רצויים בקירבתן. בלי רגשות אשמה, בלי חרטות, בלי צביעות או זיוף כזה או אחר, אלו הם האנשים שיגרמו לנו להרגיש במקום הנכון, עם המון הקשבה ואהדה. כל התקשורת איתם נעשית גם ללא מאמץ או תחושת מחוייבות, אלא בצורה קולחת ומלאת זרימה.
כשאנחנו נמצאים לפעמים במקום קצת חשוך, תמיד חשוב לזכור שיש לנו את המזל להיות סביב אנשים כאלה בחיים שלנו, ולכן תמיד תדאגו להראות להם כמה אתם מעריכים אותם.