רק ל- 3% מהאנשים יש האות X על שתי הידיים- וזו המשמעות של ה-X הזה!

זוהי שיטה עתיקה ונפוצה מאוד שהמצרים והיוונים השתמשו בה כדי לחזות את העתיד. למעשה, הפעם האחרונה שבה שימוש בשיטה זו הוזכר- היה בתקופת אלכסנדר הגדול, שבה היועצים המלכותיים טענו שאלכסנדר הגדול יהיה המנהיג הגדול ביותר בתקופתו- כיוון שהיו לו שתי אותיות X ברורות ונראות לעין על שתי כפות ידיו.

אוניברסיטת מוסקבה חשפה את המחקר האחרון שנערך בנושא  "מסתורין האות X על כפות הידיים ונוסחת מדעי הרוח", אשר בדק יותר מ -2 מיליון אנשים ברחבי העולם על מנת להבין את הקשר בין הופעת האות X לבין גורלם של אנשים. במחקרם התגלה, כי כל מי שעל שתי כפות ידיו הופיעה האות X, היה גם מבין האנשים הכי מיוחדים שנבדקו. הכוללים את נשיא רוסיה- ולדימיר פוטין ואברהם לינקולן.

 

via GIPHY

 

אנשים עם האות X על שתי הידיים, הם בעלי האופי החזק ביותר, והגורל שלהם הוא תמיד הטוב ביותר ואף פעם לא מצריך תכנון מיוחד. בעוד שחלק מהאנשים עשויים להצטרך לתכנן את הצלחתם כל הזמן, אנשים עם "X כפול" על כפות ידיהם לא צריכים שום תוכנית כדי להצליח בדברים מסוימים. עבורם, זהו רק עניין של זמן עד שהגורל מסתדר באופן ספונטני בצורת מחזור אנרגיה ייחודית אשר בסופו של דבר תהפוך אותם לאחד מאותם אנשים גדולים ובולטים מאחרים- עוד בחייהם.

אנשים מחוננים אלה, הם אנשים מיוחדים שצריך להיות איתם זהירים במיוחד, זאת משום שהם באמת יכולים לחוש אנשים מרחוק. הם מודעים במיוחד לכל פרט ואף אחד לא יכול לרמות אותם בשום דרך שהיא. למעשה, לא ניתן לשקר ולבגוד באנשים עם "X" על שתי כפות הידיים. וזה מפני שהגורל שלהם חזק מאוד, ומעוצב באופן שבו השקרן או הבוגד לא יצליח לעולם לעשות זאת. הם לא ימצאו את אותו אחד שמנסה להתעלל בהם במשך זמן מה- אבל בסופו של דבר הם יגיעו אליו.

אנשים שיש להם את האות "X" על כפות הידיים, חזקים מאוד מבחינה פיזית. למרות שברוב הפעמים הם לא ממש נראים כמו החזקים ביותר.  כמו כן, מחקר גילה כי הם הכי פחות נוטים ביכולתם לתקשר עם העולם הבא. יש להם את היכולת לשנות את חייהם במהירות רבה. והם יכולים גם ליצור שינויים בחייהם של אחרים בתוך זמן קצר.

הנה התכונות העיקריות של בעלי האות X על שתי הידיים:

-מצליחים ביותר

- החדים מכולם

-המנהיגים הכי טובים

- אנשים שלעולם לא יישכחו לאחר מותם.