איך גברים מתאהבים בהתאם למזל שלהם?

המומחים טוענים שאפשר לזהות את קווי האופי הבולטים של בן אדם רק מתוך ידיעה של המזל שלו. בכתבה הבאה נראה איך מתאהב כל אחד מהמזלות ומה הוא רוצה לקבל מהאישה כבר בדייט ראשון.

טלה

בהורוסקופ של האהבה, גבר-טלה נחשב לאחד מהמזלות הזריזים. הם מתאהבים כמעט מיד ועוברים לכבוש את ליבה של האישה מולם. הם לא מתביישים להודות ברגשות שלהם מה שרק מוכיח את הפתיחות והכנות שלו. טלה מאוהב לא רואה מכשולים בדרך אל האושר שלו ומעיף אותם כמו סופה.

שור

גבר-שור מאוהב תמיד ינסה לבדר ולעניין את האישה שמוצאת חן בעיניו. תזכו לשמוע לא מעט סיפורים מחייו (או המצאות). שור לא יעשה צעד ראשון לעולם, אלא אם האישה תיתן לו רמז שהיא גם מעוניינת בו. פשוט פלרטטי איתו קצת והוא מיד יגלה לך אם הוא מעוניין בך.

via GIPHY

תאומים

גברים-תאומים, ברגע שהם מתאהבים, מתחילים להפגין את התכונות הלא כל כך טובות שלהם. למשל, הם יכולים להפוך לסטוקרים אמיתיים. הם ילכו אחרי האישה לכל מקום – ספרייה, חנות, עבודה, מועדון. אם את תמיד רואה לידך את אותו גבר ויודעת שהוא מזל תאומים, את יכולה בהחלט להניח שהוא מאוהב בך.

סרטן

גבר-סרטן, כאשר הוא מתאהב, הוא ינסה לכבוש את ליבה של האישה על ידי היעילות ויכולת החשיבה שלו. בדיוק כמו השור, לפני שהוא מפגין את חיבתו, הוא חייב לוודא שיש היענות חיובית. ואז יחכו לכם שיחות ארוכות בהן הוא יתחיל לחקור מה תוכניותייך לעתיד ומה דעתך על להקים משפחה.

via GIPHY

אריה

גבר-אריה שונה מכל המזלות האחרים ביכולות החיזור הגלויות והיפות שלו. ברגע של האריה המאוהב, כל האחרים פשוט מחווירים. המינוס העיקרי כאן הוא העובדה שהאריה תמיד ינסה להופיע בפנייך בתפקיד מחזר ספקטקולרי, אפילו פזרן, כאשר בפועל מצבו הפיננסי רחוק מזה.

בתולה

גבר-בתולה יגלה את הרגשות שלו רק תחת איומים כבדים. וגם אז הוא עוד יחשוב האם זה כדאי לו. אחרי שהוא יזהה את האובייקט של החיבה שלו, הוא יעקוב אחריו כדי לאסוף מידע. רק אחרי שהוא יוודא שהאישה מתאימה לו, הוא יעשה ניסיון להכיר אותה מקרוב.

מאזניים

גבר-מאזניים מאוהב לא יציע לך לעלות מדרגה במשך זמן ארוך. נציגי מזל זה באופן כללי מאד נהנים לחזר ואת בהחלט תוכלי ליהנות מזה.

עקרב

גבר-עקרב, ברגע שהוא מתאהב, מיד ינסה להיכנס אותך למיטה. עקרב נחשב לאחד המזלות האימפולסיביים ביותר. צריך לנהוג איתו בקשיחות ולא לקפוץ למיטה מיד. אחרת העקרב יאבד מהר מאד את כל העניין בך.

קשת

כאשר גבר-קשת מתאהב הוא הופך לבדרן אמיתי עם קצת נטיות של סטוקר. הוא יתחיל להרשים אותך על ידי פגישות אקראיות או יצירה של כל מיני מצבים בהם אתם נתקלים אחד בשני. כמו כן, הקשת המאוהב כל הזמן מדבר אבל לא חייבים להקשיב לו, כי במקרה כזה הוא לרוב שקוע בעצמו.

via GIPHY

גדי

גדי נחשב למזל מאד מוזר. הוא אוהב לייסר את עצמו, מנסה לא לשים לב לרגשות שלו ועד הרגע האחרון מפגין כלפי מושא חיבתו קור וחוסר אכפתיות. כמו כן, גדי מאוהב תמיד עושה לבת הזוג שלו כל מיני בדיקות, כך שתהיי מוכנה שזה יעלה לך על העצבים.

דלי

גבר דלי יכריז על אהבתו בדרך רומנטית ומפתיעה, אבל בזה זה יגמר. דליים מתאהבים לרוב בחברים שלהם ולכן הם תמיד מכירים היטב את ההרגלים ואת החיבות שלהם. למרבה הצער, האהבה שלהם יכולה לחזור מהר מאד להיות חברות שוב.

דגים

גבר-דגים שמתאהב הופך לצנוע מאד. הוא זקוק לזמן מסוים כדי להבין שהתעוררו בו רגשות ולהודות בכך. כמו כן, דגים מאד דבקים במטרה, ואם יתגלה שלא מדובר בהדדיות ברגשות, הדגים יחפשו כל דרך לשנות זאת. לעתים קרובות הם מתחילים ממש להגזים, מה שגורם לבנות הזוג שלהם הרבה חוסר נוחות.