מחקרים מציגים : הפלוצים של נשים מסריחים יותר (ועוד 5 דברים שכדאי לדעת על גזים)

כולם מפריחים יונים לפעמים, או במילים פשוטות יותר, כולם מפליצים. בארצות הברית בדקו את הנושא וגילו שהאמריקאים קולקטיבית מפליצים כמות של 6.3 מיליארד פלוצים ביום. מדהים איך דבר שקורה לכולם בכל מקום הוא גם משהו כל כך טאבו. בחברה שלנו מעדיפים להתעלם מהם (או להאשים מישהו אחר), למדע לעומת זאת, אין סלידה מגזים. אז הנה שש עובדות שלמדנו על פלוצים.

סוגי הריח השונים

יש שלושה ניחוחות ראשיים: מימן גופרתי בעל ריח שמזכיר ביצים רקובות, מתאנת'יול שמריח דומה לירקות רקובים ודימאת' גופרתי, בעל ניחוח יחסית מתקתק. 

סטטיסטיקה מסריחה

הפלוץ הממוצע הוא בערך 100 מיליליטר בנפח ונמשך כשתי שניות. מה שמעניין יותר זה איך בדיוק בדקו את הנתון הסטטיסטי הזה. ספוילר - מדובר באנשים שהפליצו לתוך תחתונים מיוחדים שאוספים גזים. 

פלוץ בלי ריח

יש דרך להפוך את הפלוצים שלך לחסרי ריח. ישנה תרופה ללא מרשם שנקראת Devrom הנחשבת כדאודורנט פנימי. היא מפחיתה בכמעט 100% את הריח הנגרם על ידי גז הגופרית, שהוא התורם העיקרי לריח הפלוץ. 

הפלוצים של נשים מסריחים יותר

במחקרים שנערכו על ידי חוקר הפלוצים הנכבד מייקל לויט, הפלוצים של נשים הם בעלי ריכוז גבוה של מימן גופרתי. שופטים ריחנים אישרו כי - בכמויות דומות - זה מתרגם לריח גרוע יותר בהשוואה לפלוצים של גברים.

בשר אדום מעלה את הסירחון

תרכובות גופרית תורמות את המירב לריח של הפלוצים, אך תרכובות הנקראות thiols גם מסריחות. התרכובות האלה נמצאות בכמות גדולה בבשר אדום, ויכולות להיות משוחררות דרך תהליך העיכול ובסופו של דבר דרך פי הטבעת.

להחזיק פלוצים בפנים לא יהרוג אותך, אבל זה לא יהיה נוח

כפי שטארה מ- D-News הסבירה, "כשאנחנו מחזיקים הפלוצים שלנו, הגז נסוג בחזרה לגוף שלנו ונספג בקירות המעי, שם הוא מתערבב עם הדם שלנו, ובמקרה הטוב זה יכול לגרום לנפיחות, כאבי בטן ועצירות אבל אם אתה עושה את זה שוב ושוב זה יכול להוביל למעי רגיז."