בדקו את עצמכם- האם אתם שייכים למזלות הגאונים ביותר בגלגל?

אם אתם כאן, אתם בטח מאמינים כמונו שגם חכמה ואינטלגנטציה עוברים אלינו בהשפעת הכוכבים. הנה הם שלושת המזלות שזכו להיות קרובים לכוכב הנכון :

מקום ראשון – מזל תאומים

teomim

מופתעים? אנחנו דווקא לא. כי מזל תאומים נחשב לבן כוכב מרקורי, שהוא אחראי על הידע, האינטלגנטציה, וההגיון. בזכות כוכב מרקורי, המוח של מזל תאומים חד ביותר, והידע שלו מאוד רחב. כבר מגיל קטן התאומים מפגינים המון סקרנות וחכמה שבולטת מעל שאר הסביבה. 
ניתן גם לשים לב, שבני מזל תאומים יודעים לפתור בעיות בצורה מהירה מאוד, ושמים לב לפרטים קטנים. יש להם יכולת לשלוף את הידע שלהם בזמן הנכון, ויש להם המון ידע, כי הם צורכים אותו בכל רגע פנוי. מרקורי דואג לכך שלתאומים יהיה זכרון בלתי רגיל, יכולת תפיסה ואינטואציה טובה.
לפעמים יש מן תחושה כזו, שאם נעשה ניתוח מוח למזל תאומים, נוכל למצוא שם תשובות לכל השאלות שיש לנו. אבל למרות הגאונות שלו, יש לו חולשה אחת - חוכמה רחוב. אבל עדיין, לא סתם האסטרולוגים החליטו שמזל תאומים נמצא במקום הראשון בין המזלות האינטלגנטיים ביותר! ישר כוח! 

מקום שני- מזל בתולה

מזל בתולה, כמו התאומים נמצא תחת חסות כוכב מרקורי. הבתולות קיבלו יכולות מוחיות אנליטיות  גבוהות, אינטלקט חד אשר לא מפסיק להתפתח, תשומת לב לפרטים קטנים ויכולת גבוהה לניתוח אירועים. מזל בתולה מאוד מעשי ובעל חשיבה ביקורותית. לכן, לעולם לא ניתן לעבוד עליהם. הם לא מבזבזים זמן לשווא, ואת כל הידע שהם צברו הם מנסים בשטח. לפעמים הם עוסקים במקצועות המדע ומחקרים. יצא שדווקא הרופאים הטובים והמוכשרים נולדו במזל בתולה. כל הכבוד!
 
  

virgo
 

מקום שלישי- מזל דלי

למקום השלישי והמכובד מאוד הגיע מזל דלי שנשלט על ידי כוכב אורניום שבזכותו הוא כזה גאון. הדליים אוהבים לעשות דברים בדרך שלהם. עוד כשהיו ילדים, בני מזל דלי היו ייחודים ושונים מאחרים בזכות המוח הסקרן שלהם. לעתים זה הרגיש שהם מעט חריגים מהשאר. דליים נמשכים מאוד לטכנולוגיה, גאדג'טים ותמיד יודעים מה חדש בתחום.
נראה שהדליים נמצאים תמיד צעד אחד קרוב לעתיד מאשר שאר הסביבה. 
הדליים אוהבים להתחדש, ולנסות דברים שלא הכירו בעבר, הם ממש תקווה לאנושות.
כל הכבוד!