הדרך לליבה של אישה בת מזל גדי

נשות מזל הגדי הן נשים חזקות. זו המילה הטובה ביותר המאפיינת את האופי הנחוש והעוצמתי שלהן, המוביל אותן כבנות אדם בעלות אג'נדה משלהן. הבטחון העצמי שלהן שופע, אין להן סבלנות לעניינים טפלים והן ממוקדות מטרה להשיג הצלחה בקנה מידה גדול בחיים. נשמע כאילו אסור להתקרב? אז זהו, שלא.

הדרך ללב הגדי – תושיה

כשם שאישה במזל גדי היא אדם רב תושיה, כך צריך להיות גם בן הזוג שלה. היא מאוד מעריכה חשיבה מעמיקה ויצירתיות, בעיקר כזו שמכוונת למציאת פתרונות וצליחת בעיות. אם אתם אנשים שהולכים כנגד כל הסיכויים במטרה להשיג את מבוקשכם, יש מצב טוב שתיתפסו לה בזוית העין כדי להישאר.

שנינות וחכמת חיים

האינטיליגנציה שבה בורכה האישה במזל גדי היא כזו שיוצאת ממנה כחוש נוסף, כזה שאי אפשר להתל בו. היא תמיד מאוזנת באופן בו היא לומדת דברים חדשים, ותמיד תחתור לפתח עצמה כאדם חוקר. ההומור הוא אלמנט קריטי בתקשורת איתה, כיוון שהיא מאוד נמשכת לצחוק שנון וחריף.

via GIPHY

 

שלמות זה סוד העניין

אישה במזל גדי חייבת שהכל סביבה יהיה מושלם, לא רק ברמה של אווירה ותפאורה מסביב, אלא גם ברמת האנשים ההולכים לצידה. חשוב מאוד שתהיו אנשים עם מודעות אסתטית ובריאותית, כיוון שהגוף הוא המכונה המאפשרת לנו להמשיך ולצמוח להצלחות בחיים, לפי המחשבה של האישה הייחודית הזו.

אדמה מלאת חיים

אישה במזל גדי היא אישה השייכת ליסוד האדמה. היא חושנית, מטפחת, מפיחת חיים, נמשכת לתאוות הבשרים באופן שאינו גלוי או מוחצן. היא מאוד מאופקת כלפי חוץ, אך בתוך נפשה מתחוללת תשוקה עזה לאהבה, ולאיחוד בינה לבין מי שהיא רואה כמושא אינטימי. אל תקלו ראש באופן בו אתם מחזרים אחריה, כיוון שהיא לא תלך שולל אחר הבטחות שווא חסרות בסיס. אם תהיו מוכנים ללכת עם שתי רגליים איתנות על הבסיס היציב אותו היא מציעה, צפויות לכם התרגשויות אדירות בהמשך הדרך.
הדבר החשוב ביותר כאשר אתם מנסים לכבוש את ליבה של אישה גדי, הוא האיזון בין רגליים על הקרקע לבין התעוזה לטרוף את החיים, עם המון תאווה. אתם חייבים להוכיח לה שאתם אנשים המוכנים להגן על הבית והמשפחה בחרוף נפש, ולצד זה גם לטפח את האדם האינדיבידואלי והמתפתח שהוא אתם. השילוב בין הצרכים האלו שלה הוא כמו קשר שלא ניתן לפרום אותו, אלא רק להיקשר בתוך הסיבים שלו, כמו שני גופים המתאחדים לישות אחת.

via GIPHY

נהיה לכם חם? כן, גם לנו...