מה מסתתר מאחורי האופי האמיתי של מזל שור-המזל העקשן בגלגל!

מה מסתתר מאחורי האופי האמיתי של מזל שור? 

מזל שור שייך ליסוד האדמה, זאת אומרת שהוא תמיד נמצא עם שתי רגליים על הקרקע, בצורה יציבה ורציונולית ולכן, לא הכי קל להסתדר איתו. אם כל מי שנמצא מסביבו מסכים עם דעותיו, ויש הרמוניה בין איך שהוא רואה את הדברים לבין מה שאחרים רואים , אז הכל מעולה. אבל אם אנשים יחלקו עליו או יצאו חוצץ נגדו. יש מצב שהוא ינגח בהם בצורה כזו שלעולם לא יוכלו לברוח.
 

עקשנות זו לא מילה גסה

העקשנות היא תכונה מספר אחת אצל השור, והוא לא יוותר עליה גם אם זה אומר לדרוס את הבן אדם שנקרה בדרכו. הוא לא מתפשר לעולם על ערכים ורצונות עמוקים שלו, עד מצב של ניתוק קשר עם אדם כזה. הערך שמנחה אותו בנוסף לדבקות שלו באמת ללא פשרות, מציגים אדם שממש לא קל לחדור אותו או לגרום לו לעבור לצד שלכם, לא בזוגיות, לא בחברות וגם לא בתוך המשפחה. השור הוא אדם מאוד החלטי. כאשר הוא מגיע להחלטה הוא לא זז מילימטר ממנה. הנחישות והאמביציה שלו מביאה אותו למקומות רחוקים בחיים, אבל מנגד, גם תוקעת אחרים ולא מאפשרת להם לנוע, והכל בכדי שהוא יגיע להצלחה.

 

סמל השור

via GIPHY

את השור אנחנו מכירים כחיה שמסמלת נגחנות והתפרצות דורסנית ופראית. אין זה אומר שהשור הוא אדם רע, אלא רק אחד כזה שהולך אחר הערכים שלו ומגיע להצלחות דרך צדק ועבודה קשה. בנוסף לעקשנות הגדולה של השור, הוא תמיד מגיע לגבהים עוצמתיים במיוחד, אך הרבה פעמים הוא יהיה לבד במערכה כי כולם התייאשו ללכת לצידו מרוב שהם מפחדים שבשלב מסוים הוא ינגח בהם וישאיר אותם לדמם.

התאמה הרומנטית

מבחינה רומנטית, תכונות האופי שיתאימו להיות בן זוג של מזל שור מחייבות לגרום לו גירוי רגשי ומנטלי לזמן רב. מכיוון שלשור אין זמן לבזבז, והוא אוהב כשהדברים מאוד פרקטיים, כאשר הוא מזהה שהקשר לא מתקדם למקום שהוא רוצה הוא ימשיך הלאה ללא סנטימנטים. מזל גדי למשל, הוא כזה שמתאים מאוד לשור בזוגיות. לשניהם יש ערכים של נחישות, טוטאליות ורצינות. גם שור וגם גדי מניעים את החיים שלהם באופן עצמאי ללא תלות באחרים. בזכות תכונות אלו, הקשר בינהם יכול לזרום מעולה וזאת כי אף אחד לא מחזיק את הנר לשני.

via GIPHY

תשוקה

אצל מזל שור, תשוקה היא לא רק מה שקורה בחדר המיטות, אלא דווקא מה שקורה מבחינה מקצועית בחייו. השור יעשה הכל כדי להיות במקום מאתגר וטוב עבורו. במיוחד אם זה להגיע לתפקידים ניהוליים ועסקיים שדורשים ממנו להיות החלטי ובעל יוזמה. כמובן, שהכסף מאוד חשוב ומשמעותי עבור השור, ולכן הוא מוצא את המקומות בהם יוכל להרוויח בנוחות ולהתפנק.
כמובן שמאחורי החזות הקשוחה של השור, מסתתר לבד רחב המלא באהבה ללא תנאים כלפי האנשים החשובים לו באמת.