מתכננים לקנות אוטו חדש? הזהרו לעשות את הטעויות הבאות...

המכוניות שלנו הן בין המכונות הכי שימושיות שיש לנו. מחקרים מראים כי האדם הממוצע מבלה לפחות שש שנים עם אותה מכונית ולכן חשוב לדעת מה לחפש בעת רכישת מכונית חדשה. כדי לוודא שהמכונית שלך לא תעשה לך הרבה צרות בעתיד, צריך לבדוק היטב לפני שקונים מכונית חדשה, ובטח לא להחליט על סמך איך שהיא נראית או איזה צבע היא.

להלן רשימה של טעויות נפוצות שאנשים עושים בעת רכישת מכונית חדשה.

לא חושבים על מה יקרה כשירצו למכור את המכונית

זאת אחד השגיאות הנפוצות ביותר שאדם יכול לעשות בעת רכישת מכונית חדשה. צריך לחשוב על העתיד ועל האפשרות למכור את המכונית המדוברת. כדאי לשים לב מה מודל המכונית והאם המותג הזה הוא פופולרי בשוק. תאמינו או לא, אבל גם צבע המכונית חשוב. הערך של מכוניות צבעוניות או בהירות פחות מהערך של מכוניות בצבעים שחור, כסף או לבן.

shutterstock_471802727.png

קניית מכונית חדשה לגמרי 

זה אולי נשמע קצת מפתיע לאנשים רבים, אחרי הכל מה יכול להשתבש עם מכונית חדשה? אבל זה באמת חשוב מאוד, כי כאשר חברות משחררות דגם מכונית חדשה הם מבלים זמן רב באיסוף מידע על הפגמים שעלולים להיות למכונית או אם היא צריכה שיפורים מסוימים. לכן עדיף לקנות מכונית שכבר בשוק לפחות שלוש שנים בערך, כך יודעים שהיא נבדקה על ידי אנשים רבים.

shutterstock_309085604.png

לא בודקים את המכונית כראוי 

בחלק מהפעמים, עלול לקרות מצב בו אנשים אחרים שרוצים לקנות את אותה המכונית יגרמו ללחץ, ולבסוף אתה עשוי להחליט לקנות את המכונית רק כדי שמישהו אחר לא יקנה אותה לפנייך. זה חלק מהעניין ללא ספק, אבל בסוף היום כדאי מאוד שלא להילחץ, ולבחון כראוי את המכונית בעצמך, לקחת אותה לבדיקה ולהעריך האם המכונית הזו היא בחירה טובה עבורך או שלא.

shutterstock_110345132.png

קניית מכונית במהירות 

מכונית היא לא השקעה קטנה ולכן לא צריך למהר לקנות אחת. ודא שיש לך מספיק מידע על המכונית, ואתה יודע את היתרונות שלה ואת החסרונות שלה. מומלץ להתייעץ עם אנשים שיודעים אם מכונית מסוימת אכן תקינה ואכן מתאימה לצרכים שלך. רכישה חפוזה עלולה להוביל לחרטות!

shutterstock_364670537.png

לא לוקחים בחשבון עלות תחזוקה

פעמים רבות בעת רכישת מכונית אנשים נוטים לשים לב למחיר בלבד, הם לא מחשבים גם את הכסף עבור ביטוחים ותחזוקה שוטפת של הרכב. בחירה במכונית שתהיה חסכונית זה דבר חשוב, כך שהרכב לא "ישתה לך את הכסף" בעתיד או יגרום לבעיות יקרות ומיותרות. 

shutterstock_611533595_0.png