דברים שנשים עושות שגברים לא יכולים לעמוד בפניהם! ?

אישה היא הדבר הנפלא והעוצמתי ביותר שיש ביקום, בעיקר כשהיא מצליחה לעורר בגבר גם המון אהבה, אבל גם הרבה כעס במידה והיא מרגיזה או פוגעת בו.

ואכן, לנשים ישנם הרגלים מרגיזים, כמו למשל: מדידת הבגדים של כל החנות בזמן שהגבר יושב בצד ומשתעמם, שיחות סודיות בקודים עם החברות שלה, או התארגנות של שעות רבות לפני יציאה.

עם זאת ולמרות הכל, אחרי שמתגברים על כל התכונות המרגיזות שישנן (וכן, גם סיפורים למשפחה ולחברים על חוסר התפקוד של בן הזוג בבית נחשבים!) ישנם כמה הרגלים של נשים שגברים אוהבים במיוחד:

שמות את הראש על החזה שלהם

כאשר אישה שמה את ראשה על החזה של בן הזוג שלה, הוא מרגיש כמו גבר אמיתי שמקנה לה תחושה של בטחון ומנוחה.

משחקת לו בשיער

 כשנשים משחקות בשיער של בן זוגן או מלטפות את  ראשו כבדרך אגב או בזמן שבן הזוג נוהג במכוני, או עושה כל פעולה אחרת, הגברים מקבלים את הליטוף כביטוי של אהבה, חיבה וצורך במגע משותף.

מביעות חיבה בציבור

הבעת חיבה בציבור עושה פלאים לקשר וגם להרגשה של בן הזוג. מחוות קטנות כמו חיבוק, נשיקה, סידור השיער של בן הזוג או החולצה: כולן יעידו על קרבה ויגרמו ללב של בן הזוג לפעום מהר!

מקדישה לו שיר

 גם אם אין לך את הקול הכי יפה בעולם ובחיים לא היית עוברת את שלב האודישנים, בשבילו את הכוכב הבא. כשזה בא ממך וזה מוקדש לו, זה חמוד וזה וכובש.

שולחת הודעות אהבה מרומזות

 שליחת הודעה קצרה ואוהבת בזמן שהוא נפגש עם חברים, תגרום לגבר להרגיש טוב. הודעה עם מסר מיני תגרום לגבר להרגיש נהדר!

מחמיאה לו בפייסבוק

תגובות ותיוגים מפרגנים ברשת הם תמיד דבר מבורך. גברים אוהבים מאד הבעת הערכה. כשכל החברים שלהם רואים את זה, מה טוב.

יוזמת ופועלת

מי אמר שהגבר צריך ליזום? אף גבר לא יכול לעמוד בפני אישה יוזמת ופעלתנית במיטה. כשאת יוזמת, הוא לא יכול לעמוד בפניך. העולם לרגלייך.

אז אם את עדיין לא עושה חלק מהדברים שהוזכרו כאן למעלה, זה הזמן לפעול!