כולם רוצים זוגיות, אבל אלו הסיבות שיגרמו לכם לרצות להישאר רווקים

נראה שכולם כל הזמן מחפשים זוגיות, בן אם הם רווקים כבר לא מעט זמן או שיצאו מזוגיות ממש לאחרונה. כשאתם מחפשים זוגיות בלי הפסקה, אתם שוכחים את היתרונות המובהקים שברווקות, אז אנחנו כאן בשביל להזכיר לכם את הסיבות שיגרמו גם לכם לרצות להישאר רווקים, לפחות עוד קצת.

1. לא לדפוק חשבון לאף אחד

נכון שיוצאים ממערכת יחסים, זה קצת חסר שמישהו שואל אתכם מה עשיתם היום או לאן אתם הולכים. אבל אם תחשבו על זה, זה הרבה יותר נחמד לצאת מהבית לכל מקום, ללכת לישון מתי שאתם רוצים או לעשות כל דבר בעצם בלי לדווח למישהו מה עשיתם או איפה הייתם.

2. לישון באלכסון

חיבוקים ושינה בכפיות זה לגמרי נחמד, אבל תכלס אין דבר יותר טוב מלהתפרס על כל המיטה ולישון באלכסון. אך אחד לא גונב לכם את השמיכה, או בועט בכם מתוך שינה, אתם לבד במיטה שלכם ואף אחד לא קובע לכם איך לישון בה.

3. לאכול מה שבא מתי שבא

אתם לא מקובעים לארוחות בוקר או ערב משותפות ויכולים לאכול את הפיצה שנשארה מאתמול בערב לארוחת בוקר, או את הקורנפלקס של ארוחת הבוקר דווקא בערב.

4. נשיקות ראשונות ומפתיעות

כשאתם רווקים אתם זוכים לנשיקות ראשונות שתכלס אין עליהם! אתם מתנסים בפרטנרים חדשים למיטה וזוכים להתמזמז במקומות מגוונים ומעניינים.

5. מכירים אנשים חדשים ומעניינים

כשאתם רווקים אתם יוצאים יותר לבד ומכירים על הדרך אנשים חדשים, שסביר להניח שלא הייתם פוגשים אם הייתם בזוגיות. כי בזכות הרווקות אתם מגיעים למקומות שלא דווקא הייתם מגיעים אליהם ונתקלים בסיטואציות שונות ומשונות.

6. אתם יכולים לפלרטט בחופשיות

בזוגיות אומנם יש אהבה, אבל היא גונבת איתה את הסיפוק שיוצר המתח המיני שנוצר כשאתם מפלרטטים. כשאתם רווקים אתם חופשיים לפלרטט כמה שאתם רוצים, גם אם עומדת מאחורי זה כוונה רצינית וגם אם סתם מתחשק לכם להשתעשע.

7. אתם זוכים לבלות עם החבר'ה

כשאתם נמצאים בזוגיות מהר מאוד כל בילוי הופך לבילוי משותף והזמן שאתם מבלים עם החברים שלכם הולך ומצטמצם. ככה אתם לבלות עם החבר'ה שלכם כמה שאתם רוצים, בלי להיגרר עם מישהו נוסף או לחלופין להרגיש אשמים שהשארתם את החצי השני לבד.

8. אתם עושים את זה כי אתם רוצים לא כי אתם צריכים

רווקים נכנסים עם מישהו למיטה כי בא להם עכשיו, לא בגלל שכבר עבר שבוע מהפעם האחרונה וזה כבר לא כל כך נעים. כשאתם רווקים אין שום מצב שתיתנו למישהו לגעת בכם, סתם כי אתם חייבים.

9. אפשר לוותר על כללי היגיינה בסיסיים

גברים רווקים יכולים להישאר עם אותם תחתונים יומיים רצוף או מקסימום להחליף צד מבלי שמישהו יזכיר להם שהם מוזנחים ונשים מצידן יכולות לגדל את שיער הרגליים או בית השחי בכיף מבלי לקבל מבטים ביקורתיים.

10. החיים הרבה פחות צפויים

נכון שההרגשה שמישהו אוהב אתכם ומחויב אליכם באמת היא הרגשה נפלאה, אבל הזוגיות הופכת את החיים לקצת יותר שבלוניים וצפויים. כשאתם רווקים אתם יוצאים מהבית ולא סגורים על מתי תחזרו, איפה תשנו או מה תעשו למחרת וזה לפעמים שווה לא פחות.

נראה שלמרות הכל, לא רק שלהיות רווקים זה לא כל כך נורא, לפעמים זה פשוט הרבה יותר טוב! אז תהנו מהרווקות שלכם...

רוצים לגלות מה הסיבה שבגללה אתם עדיין רווקים? בדקו כאן.