10 אמיתיות על אישה בת מזל קשת

אם אתם באמת רוצים לעמוד על טיבה של אישה קשת, אתם צריכים לקרוא את הקטע הבא. תאמינו לנו, זה יעשה לכם רק טוב. בכל זאת, אתם הולכים להיחשף ליצור שירים את החיים שלכם כמה דרגות למעלה, בעוצמה של מכת ברק. מוכנים? זה הולך להיות מסעיר...

מסתוריות זה שם המשחק 

אישה במזל קשת היא כמו שק של שוליית הקוסם, אתם לא יודעים מאיפה יצא השפן מהכובע שלה. היא תמיד בתנועה ואף פעם אי אפשר באמת לדעת מה קורה איתה, ולכן זה מושך ומסקרן כמו חידה שלא נגמרת.

היא לא סובלת שקרנים

 אז אל תנסו אותה אפילו. היא תוכל לדעת בדיוק מי מנסה לחרטט אותה או לנסות לעגל פינות, כיוון שיש לה חושים חדים וחריפות מנטלית. עשו לעצמכם טובה, תהיו איתה דוגרי, אחרת אתם תקבלו כרטיס אדום.

כיף ללא פשרות

אם אתם בעניין של לבלות את החיים שלכם מול המחשב או באכילת צ'יטוס מול הטלוויזיה, אתם מוזמנים לעשות את זה בלעדיה. אישה קשת אוהבת את הנאות החיים, והרבה מהן. אם אתם אנרגטיים, נועזים ואקטיביים, יש לכם הזדמנות פז לעשות את כל הפאן הזה יחד איתה.

via GIPHY

קריאטיביות כיד המלך

 אישה קשת היא מהות היצירתיות והדמיון. תמיד יש לה רעיונות מסקרנים ואופן מיוחד להוציא אותם אל הפועל. אם יש עניין מסויים שמתחיל לקרום עור וגידים, זה בדרך כלל יהיה בזכותה, כיוון שהיא בעניין של יוזמה והנעה עצמית.
יש לה פה, אז אל תנסו אותה – אישה קשת אף פעם לא נשארת חייבת, היא תאמר את דעתה באופן ישיר ומלא כוונה, בלי לנסות לרצות אף אחד סביב.

דיבורים ברומו של עולם

כיוון שהאינטלקט שלה כל כך מפותח, היא אוהבת להיכנס לשיחות מעמיקות ודיבורים על הפילוסופיה שמאחורי הדברים. אם יש לכם מה להוסיף בעניין, אתם בפנים.

יש לה פיוז קצר

 כן כן, אישה קשת היא דליקה, אבל לא בקטע מפחיד כמובן. היא פשוט כל כך אנרגטית ובעלת רצון לאכול את העולם, עד כדי כך שזה גורם לה להיות רגישה לדברים סביבה, בייחוד לצורה בה אנשים אחרים מתנהלים לידה.

via GIPHY

צאו החוצה

אישה קשת אוהבת להיות מחוץ לבית. היא בעלת נפש חופשייה ואהבה למרחבים, לכן אתם לא תמצאו אותה מבלה את השבתות שלה מתחת לפוך או מול המזגן. יש לכם סנדלי שורש? אתם מוזמנים לצאת איתה לכבוש את ההר.

לא אכפת לה מה חושבים עליה

 אישה קשת היא אישה בזכות עצמה. היא יודעת מאיזה חומר היא קורצה, ובדיוק בגלל זה היא לא נוטה להתכוונן אחרי מה שאחרים חושבים עליה. יש לה עמוד שידרה שיכול להוביל את המוביל הארצי, לכן היא מלאת בטחון עצמי וכריזמה סוחפת.

via GIPHY

שנינות חדה כתער

בא לכם להיכנס לקשר שיגרום לכם לעניין וסטימולציה מעוררי מחשבה? הגעתם למקום הנכון. אי אפשר למכור אותה במילה והיא תמיד תדע לומר את הדבר הנכון בזמן הנכון. אז תתחילו לאגור הומור משובח וחוכמת חיים מלאת תוכן.

יש לכם ספק בכלל שזו האישה של החיים שלכם? ברור שלא. בשביל זה אנחנו כאן, כדי למקד אתכם בכיוון הנכון...