השיטה הנכונה למשיכת בת מזל תאומים!

בת מזל תאומים היא טיפוס מעט מטורף (בקטע טוב). אם אתה רוצה למשוך אותה אליך, זאת השיטה הנכונה:

1. תשנה את כללי המשחק

למשוך את תשומת ליבה הראשונית של אישה בת מזל תאומים היא לא משימה קשה בכלל. יצור פרפרי שכמוה תמיד מחפש מוקד חדש להפנות אליו את תשומת ליבה. הקושי האמתי הוא לשמור את התעניינות שלה בך, מכיוון שהיא נהיית משועממת וחסרת מנוחה מאוד מהר. עלייך ללמוד ליצור תחושה מתמשכת של התרגשות בשביל לשמור את הבחורה הזו על בהונותיה. נסה להמציא את עצמך מחדש כל יום, על ידי שינוי משהו במראה החיצוני שלך למשל, כך היא תקבל כל פעם תחושה שהיא מדברת עם מישהו חדש כל יום. אישה בת המזל משגשגת על מגוון, בעיקר בכל מה שקשור לענייני הרומנטיקה, והיא שונאת שגרות מונוטוניות. תגרום לה לרצות לבלות איתך זמן על ידי הצעות ספונטניות ובלתי צפויות. היא לא תוכל לסרב לך.

2. תפלרטט כמו משוגע

זה חיוני לדעת לפלרטט טוב בשביל למשוך את בת מזל תאומים. כמובן, שלא סביר שתוכל להשוות את כישורייך לבחירת ליבך מכיוון שהיא מומחית מדופלמת באומנות הפלרטוט. אבל עלייך להפוך לכל הפחות ליריב ראוי שיכול להוביל כמה סיבובים במשחק הזה לפני שהוא חוזר לשבת על הספסל. להקניט אותה טיפה ולשחק קשה להשגה הן הטקטיקות המוצלחות ביותר מבחינתה, מכיוון שהיא רואה את שעשועי האהבה כמשחק מהנה. למעשה, בת המזל לא אוהבת לאהוב ברצינות רבה מידי, גם כאשר היא נמצאת במערכת יחסים מחייבת. מסיבה זו, הטעות הגדולה ביותר שאתה יכול לעשות עם בת המזל היא להיתפס כרציני או נואש מידי. אם לא יהיה מרכיב של הנאה ושעשוע במערכת היחסים היא מהר מאוד תמשיך בדרכה.

via GIPHY

3. תתן לה מרחב פעולה

בת מזל תאומים הממוצעת תרוץ קילומטרים בכדי להתרחק ממישהו מטופש מספיק בשביל להאמין שהוא יכול לקשור אותה אליו. אם אתה רוצה שיהיה לך את הסיכוי הקלוש ביותר שהיא תתאהב בכך, אתה חייב לתת לה הרבה מקום לנשימה. זה דורש ממך לתת בה המון אמון. זה לא קל בהתחשב באופי חד הלשון והפלרטטני שלה, אבל בסופו של יום, פשוט אין לך ברירה אלא לעשות זאת. התנהגות רכושנית כלפיה או הניסיון להלחיץ אותה לקשר רציני לפני שהיא מוכנה לכך יעשה הכל מלבד לגרום לה לרצות להיות לצידך. הימנע בכל מחיר מלהראות סימנים של קנאה, גם אם אתה חש בהם בחוזקה, לשאול שאלות חטטניות לגביה ומעשיה ותראה גמישות כאשר היא רוצה לשנות את התכניות, מה שסביר להניח שיקרה לעתים מזומנות. 

4. תהיה איש שיחה מלבב

אישה בת מזל תאומים נמשכת לאנשים חברותיים כמוה. אלו שיכולים להסתדר בקלות בתוך מעגל רחב של חברים. יהיה לה קשה מאוד להתאים את אורח חייה אם אתה טיפוס ביישן ומתבודד שלא אוהב חברה ומעדיף להעביר את הערבים שלו בבית עם ספר טוב. בת המזל מחפשת תמיד להרחיב את המעגל החברתי שלה ותוכל להרוויח הרבה נקודות בונוס אם תוכל להכיר לה אנשים חדשים שיכולים לקדם אותה או שיהיו טיפוסים מיוחדים ומרתקים. היא אוהבת להיות מעודכנת בכל החדשות האחרונות והיא נמשכת כמו מגנט לריכולים. קח בחשבון שבכדי להפוך את עצמך להכרחי בחייך עלייך לדעת להאכיל אותה ללא הפסק בנושאי שיחה מעניינים ומרתקים ולהזין אותה במידע חדש שירתק אותה.

5. תגרום לה לצחוק

אתה לא צריך להיות נאה להפליא בשביל למשוך את בת מזל תאומים. בעיניה, אישיות נוצצת וחוש הומור חשובים אלפי מונים מפנים יפות וגוף חטוב. במקום לבזבז את זמנך בטיפוח המראה שלך, תשקיע זמן בליטוש השנינות וחוש הבידור שלך. תשלח לה הודעות מצחיקות במרוויחי זמן קצרים בשביל להקפיץ את מצב רוחה ולשעשע את הילד הפנימי שלה. בנות מזל תאומים לעולם לא מתבגרות באמת. זה בסדר להיות טיפשי וקל דעת ליד בחירת ליבך בת המזל. כל עוד היא משועשעת ומצחקקת אתה בדרך הנכונה. מומלץ להימנע מנושאי שיחה רגשיים או מדכאים מכיוון שקשה לה להתמודד עם עומסים רגשיים בתחילת מערכת היחסים. 
אם אתה רוצה שאישה בת מזל תאומים תתאהב בך, תמלא את חייה באושר, צחוק וכייף!
 

via GIPHY