כל הסיבות למה כדאי לנו לישון עם הכלב !

יש יתרונות רבים לשינה משותפת עם התינוק הפרוותי שלך, עם זאת המשמעות של השינה המשותפת היא שונה עבורך ועבור הכלב שלך. בשבילך, זאת דרך נפלאה לסיים את היום. בשביל הכלב שלך, זה זמן איכות חשוב. 

הנה כמה מן היתרונות של שינה עם הכלב שלך:

הם מקלים על מתח וחרדה

כמו שהראו כלבי טיפול, נוכחות של כלב הוא משכך הלחץ הגדול ביותר. הגישה החיובית שלהם מדבקת, והאופי הקשוב שלהם יכול להיות מרגיע מאוד.

הם מחממים 

גופם החם ונטייתם להתכרבל קרוב ככל האפשר לבני-האדם שלהם, כמו רדיאטור קטן במיטה. זה אומנם יכול להיות קשה בקיץ, אבל מי לא אוהב קצת חום טבעי בליל קריר?

הם נותנים לך ביטחון

הידיעה כי יש נוכחות אחרת שצופה בך כאשר אתה במצב הפגיע ביותר שלך, זאת הרגשה מנחמת. שמיעת העל והנטייה לנבוח על זרים רק מחזקים את טענה זו אף יותר. 

הם עוזרים להילחם בדיכאון

דבר אחד שכלבים מציעים ללא סוף הוא אהבה ללא תנאים. עבור מישהו שנלחם דיכאון, סוג כזה של חיבור יכול לעזור מאוד. קבלת אהבה חסרת התניות, בלי שאילת שאלות, יכול לעבוד פלאים במהלך תקופה קשה במיוחד.

זה טוב גם להם!

אין בעולם דבר שהכלב שלך אוהב יותר ממך, אז לאפשר להם לישון בצמוד אלייך רק ישמח אותך עוד יותר. הם מקבלים נחמה ממך באותו אופן שאתה מקבל מהם, אז הסדר השינה הזה טוב לכולם!

למה אתה לא צריך לישון עם הכלב שלך

אמנם יש יתרונות רבים לשינה באותה מיטה עם הכלב שלך, יש גם כמה חסרונות. אם הכלב שלך לא מאומן לחלוטין, אתה לא רוצה מצב שבו תאונות יכולות לקרות. בנוסף, אם יש לך אלרגיות או כלב חדש, ייתכן שתרצה להמשיך בזהירות.

עוד חיסרון הוא שהכלב שלך לא בהכרח יבין את ההבדל בין המיטה שלך לשאר הרהיטים האחרים. ברגע שאתה מאפשר לכלב שלך לישון איתך, אתה פותח את הגבולות בתוך הבית שלך.

זה נכון, יש כמה חסרונות, אבל היתרונות כלל לא מוטלים בספק. ברור כי שינה הכלב זה לא בשביל כולם, אבל כל מה שאתה צריך לעשות זה לשקול את היתרונות והחסרונות ולהחליט בעצמך.