7 מאכלים שיעוררו אתכם בחדר המיטות!

אם אתם רוצים לפלפל קצת את חיי האהבה שלכם, אוכל יכול לעזור לכם לשדרג את האווירה. אין דבר יותר טוב מאשר ארוחת ערב רומנטית, כזאת שהכנתם בעצמם, שמציעה כמה מאכלים שיכולים לעורר את המיניות שלכם. 

הנה כמה מהמאכלים שהם שחקנים מרכזיים בהיסטוריה של מיניות ואוכל. 

אבוקדו

הסיבה המדעית מדוע אבוקדו מעורר מיניות היא מכיוון שהוא עשיר בשומנים בריאים, מה שהופך אותו טוב ללב שלך ולעורקים. כל דבר ששומר על הלב פועם חזק עוזר לשמור על זרימת הדם לכל המקומות הנכונים.

via GIPHY

שקדים

כבר מזמן יודעים ששקדים יכולים להגביר את התשוקה ולעזור בפריון. כמו אספרגוס, השקדים עשירים במספר מינרלים שחשובים לבריאות ולרבייה, כגון אבץ, סלניום וויטמין E.

תותים

תותים הם מקור מצוין לחומצה פולית, ויטמין B אשר מסייע להדוף מומים מולדים אצל נשים, ועל פי אוניברסיטת קליפורניה אף עשוי להיות קשור לספירת זרע גבוהה אצל גברים.

via GIPHY

מאכלי ים

למרות המרקם החלקלק שלהם, צדפות הן המאכל הידוע ביותר לעוררות מינית. הם גם אחד מהמקורות הטובים ביותר להגברת הליבידו. אבל סוגים אחרים של מאכלי ים יכולים גם לשמש כמעוררים מיניים. דגים כמו סלמון והרינג, גם חיוניים ללב בריא.

ארוגולה

כבר במאה הראשונה היו משתמשים בארוגולה לעזרה בעוררות מינית. בימינו מחקרים מגלים כי בזכות נוגדי החמצון שקיימים בעלים הללו, יש להם יכולת לחסום ספיגה של מזהמים סביבתיים שיכולים להשפיע לרעה על הליבידו שלנו. 

תאנים

לתאנים יש היסטוריה של מאכל המאיץ פוריות והם מצוינים להעלאת הליבידו מפני שהם מלאים בסיבים מסיסים ולא מסיסים שחשובים לבריאות הלב. 

פירות הדר

כל החברים בקטגוריית פירות ההדר עשירים במיוחד בנוגדי חמצון, ויטמין C וחומצה פולית - כל אלה דברים חיוניים לפיריון של הגבר. 

via GIPHY