מה סוג התחתונים שלך מגלה על האישיות שלך

הבחירות שלנו בחיים יכולות להראות הרבה על מי אנחנו כאנשים. הנוחות שלנו ואי הנוחות שלנו, וכל הבחירות שעשינו ונעשה בחיים מוכתבים על ידי האישיות שלנו, ולכן גם מגלות עלינו הרבה.

#1 חוטיני T

 

T STRING

אם חוטיני T הוא הבחירה המועדפת עלייך, אז את מישהי שמאוד נוח לה עם עצמה. את מלאת ביטחון, עצמאית, ויודעת להתהדר ולפרגן לעצמך. הביטחון העצמי שלך בא מתוך האמונה העצמית שיש לך, ויש מעטים שהיו יכולים ללבוש את התחתונים הללו וללכת עם ביטחון כמוך. 

#2 חוטיני G

 

G STRING

אם חוטיני G הוא הבחירה המועדפת עלייך, אז את סוג אישה שיכולה לאזן בין עבודה והנאה באותה המידה. את מבינה את עצמך טוב ומאוד בטוחה באישיות שלך כלומר, את מרגישה בנוח לחשוף דברים מסוימים ויודעת בדיוק כמה להסתיר. אותו הדבר בנוגע לאישיות שלך, את יודעת איזה צדדים בך לחשוף ואיזה צדדים באישיות שלך אפשר להסתיר מאחרים. זאת בהחלט תכונה נדירה, ואת, בהרמוניה מושלמת עם האישיות שלך. 

#3 חוטיני רגיל

 

THONG

אם חוטיני רגיל זה הסגנון שלך, את אדם שאפתי, מלאה במוטיבציה להצליח. קצת אי נוחות לא מפריעה לך, כל עוד את מצליחה להשיג את המטרה שהצבת לעצמך, ויש מעט דברים שלא תהיי מוכנה לעשות כדי להגשים את החלומות שלך. הדרייב והתשוקה שלך מפרידים אותך מהשאר, והנכונות שלך ללכת עד הסוף זה מה שמגדיר אותך. האישיות שלך מאוד מדבקת והיא מקור של מוטיבציה לכל הסובבים אותך. 

#4 טנגה

 

TANGA

אם טנגה היא הבחירה המועדפת עלייך אז את מישהי שאוהבת מסורת, אבל המחשבה שלך מאוד מתקדמת. את אוהבת לחיות חיים פשוטים, אוהבת את התענוגות הפשוטים של החיים אבל המחשבות שלך צריכות להיות מעט מודרניות, ובהחלט להיות יותר עם ראש פתוח כלפיי הסביבה שלך. את מסוג האנשים שיכולים להסתדר רק עם אנשים כנים שחושבים קדימה. את שונאת את כל מי שמזין דעות קדומות ושנאה. את, לעומתם, מעדיפה להבין מישהו מאפשר לשפוט אותו. 

#5 ביקיני

 

BIKINI

ביקיני היא הבחירה הטובה ביותר כמעט עבור כל אירוע, והם תמיד רעיון טוב ונוח. אם ביקיני הוא המועדף עלייך, אז את סוג של בחורה שאוהבת להיות בחוץ, אתלטית, ומישהי שאוהבת להיות באור הזרקורים. את תמיד מוכנה לכל אירוע ומרגישה מאוד בנוח עם הגוף שלך. את יכולה להיות שובבה כשאת רוצה, ומעשית כשאת צריכה.

#6 חצי בוקסר

 

H BOXER

אם אלה התחתונים המועדפים עלייך, את בחורה דיי שובבה. את חכמה, עירנית, שנונה ויש לך חוש הומור מאוד מפותח. אצלך "מה שאתה רואה - זה מה שאתה מקבל" ויש לך רוח ספורטיבית מדהימה. את מקסימה את כל מי שסביבך ולא מפחדת לנסות דברים חדשים. האישיות השמחה שלך זה מה שהופך אותך לפופולרית בקרב האנשים בחייך. 

#7 היפסטר

 

HIPSTER

אם זאת ההעדפה שלך, את בחורה בהחלט מפתיעה. יש לך הרבה צדדים באישיות שלך שאנשים לא מכירים. יש לאישיות שלך שכבות מרובות, ואת הרבה יותר ממה שאת נותנת לאנשים לראות. בדיוק כשמישהו חושב שהוא הצליח להכיר אותך באמת, את מצליחה להביא היבט אחר באישיות שלך ולהפתיע אותם עוד יותר. העובדה שתמיד יש לך עוד קלף לשלוף הופכת אותך לאחד האנשים המעניינים ביותר.

#8 בוקסר

 

BOXER

אם הבוקסר הצמוד מועדף עלייך, את בחורה שיש לה קלאס ועדיין שובבה מאוד. יש לך אישיות יוצאת דופן ומלאה בסתירות. את אוהבת ליהנות ולעשות הרבה רעש, אבל יש לך גם היבט מאוד מעודן לאישיות שלך. את יכולה להיות מקסימה להפליא כשאת רוצה, אבל אם מישהו מתעסק אותך את גם יודעת לא לשתוק. הסתירה הזאת באישיות שלך הוא זאת שעושה אותך ייחודית, מסתורית וכזאת שלא ניתן לעמוד בפניה. 

#9 תחתוני סבתא

 

GRANNY

אם תחתוני סבתא היא הבחירה המועדפת עלייך את אישה מאוד מעשית, עם גישה פונקציונלית כלפי החיים. את אוהבת להרגיש בנוח, אבל גם אוהבת בחירות מעשיות שיש לך שליטה על התוצאה שלהן. את אישה שנשארת רגועה במצבים מאתגרים, ותמיד חושבת על פתרונות בלי פניקה ודרמות מיותרות.

#10 הגזרה הגבוהה (רטרו)

RETRO

אם הגזרה הגבוהה אהובה עלייך, אז את סוג אישה שאוהבת להרגיש בנוח. לאנשים כיף להיות בחברתך כי תמיד כיף איתך, ואת לא מבזבזת זמן על דעתם של אחרים. את אוהבת להיות עצמך ותמיד מוציאה את הטוב ביותר שלך. את אדיבה ואוהבת לגרום לאנשים סביבך להרגיש בנוח, את נהנית לצחוק ולא רצינית מידיי בנוגע לחיים.