5 סוגים של אנשים שיבגדו בכם בהזדמנות ראשונה

לזוגיות מאושרת יש לא מעט גורמים. אחד מהם – נאמנות. כולנו רוצים להיות בטוחים במערכת היחסים שלנו, אבל מסתבר שיש אנשים שקשה להם מאד להתקיים ללא בגידות ולכן מבחינתם זה רק עניין של זמן. הנה כמה טיפוסים שלא כדאי לבנות איתם זוגיות. פשוט חבל על המאמץ.

נרקיס

אהבה של אדם אחד לא מספיקה לנרקיס, הוא מצפה שכל מי שנמצא סביבו, יעריץ אותו. זו אחת הדרכים שהוא משתמש בהן להוכיח את עצמו. נרקיסים נמצאים בחיפוש מתמיד של בן זוג אידיאלי. הם בטוחים שמערכת היחסים הנוכחית שלהם לא נמצאת במקום הזה וכולם, חוץ מהם, אשמים בכך.

רומנטים

לרומנטיקן נצחי חשוב תהליך החיזור עצמו, הפיתוי, הוא אוהב רגש חדש והתרגשות. הוא לא סובל שגרה, הוא פשוט מתחיל להשתעמם. כדי למנוע זאת, הוא ממציא לעצמו עוד חוויות שיובילו אותו לאושר אמתי.

מתוסבכים

חוסר בטחון ברמה כזו או אחרת קיים אצל כל אחד מאתנו, אבל אם בן אדם לא יודע לחיות חיים מלאים וזקוק תמיד לתשומת ליבם של בן או בת הזוג – זה איתות מסוכן. הרי אפילו אם יחשוד קצת שמתרחקים ממנו, הוא יקבל זאת כמניע לחפש מערכת יחסים חדשה, אחרת. הכל כדי לצבור ביטחון בעיני עצמו.

אגואיסטים

אדם אנוכי כל כך שקוע המחשבות על עצמו, שאפילו לא מוכן להתחשב סבל של אנשים הכי קרובים. הוא מבין שההתנהגות שלו יכולה להכאיב להם, אבל בטוח שכללי המוסר לא נועדו עבורו. הוא תמיד יסלח לעצמו את הדברים שהוא שופט באחרים, ותמיד ישים את עצמו לפני כולם, בקיצור, אגואיסט.

סובלים

הסובל תמיד משחק את תפקיד הקורבן. כל דבר הכי קטן יכול להפוך לסיבה לצער. אנשים מהסוג הזה מחפשים מישהו שיהיה מוכן לקחת על עצמו את הקשיים שלהם, ירחם עליהם. וברגע שבן או בת הזוג לא מצליחים להתמודד עם המטען הזה או לא עונים לציפיות, הסובל יוצא לחפש מישהו חדש. הזהרו.

אנחנו בהחלט למדנו כמה דברים חדשים ונפתחו לנו העיניים, מקווים שגם לכם.