לא תאמינו מה יכול לגוון את חיי המין שלכם!

בא לכם להדליק תשוקה מחדש במערכת היחסים? הנה 20 רעיונות מפתיעים וקלים לביצוע!

נכון שאהבת אמת נמשכת נצח, אבל מערכת יחסים רומנטית מוצלחת זקוקה ליותר מרק אהבת אמת, היא זקוקה גם לתשוקה וחוויות מיניות מסעירות. ככל שהאהבה משחקת תפקיד גדול ברומנטיות, גם יחסי המין חשובים מאד.
אם אתם רוצים ליהנות מיחסי מין וממערכת יחסים חושנית ומלאת אנרגיה נכונה, דבר ראשון שחשוב לדעת לעשות – להביע את עצמכם. דברו עם הפרטנר, פתחו את כל הנושאים החשובים אחד מול השני. דברו על הפנטזיות, אל תפחדו שהפרטנר שלכם ישפוט אתכם, תקשיבו גם לפנטזיות שלו. המוח האנושי מלא במחשבות שובבות ופנטזיות מיניות ולכן כל הזוגות חייבים לנסות דברים חדשים במיטה, כמובן, בנוסף לתקשורת פתוחה.
ככל שתדברו יותר על הדברים שאתם רוצים לנסות במיטה, רוב הסיכויים שהרעיונות אחד של השני ידליקו אתכם.
תמיד נוטים לומר שהמוח הוא איבר המין הגדול ביותר. אם אתם מסוגלים לעורר את המוחות אחד של השני, השגרה המונוטונית תתפוגג לה מיד וכך כמות הזמן שתחליטו להקדיש לסקס רק ימשיך לגדול.
הדרך הקלה ביותר לפתוח את הראש ולחקור יחד את הפנטזיות המיניות שלכם יחד היא לדבר על כך בזמן יחסי מין. אנחנו הרבה יותר פתוחים וכנים כאשר אנחנו מדברים אל בני הזוג שלנו בזמן שאנחנו עושים אהבה. ברגע שתתחילו לגלות אחד לשני את הפנטזיות שלכם, תרגישו שוב כמו שני מתבגרים.

קבלו 20 רעיונות לשיפור התשוקה המינית שפשוט יעיפו אתכם!

1. התלבשו ליחסים 

 אולי אתם רגילים להיכנס למיטה בעירום או במשהו מינימלי. אבל להיראות טוב במיטה בעצם יותר חשוב מלהיראות טוב כאשר יוצאים מהבית. אל תיקחו את בן או בת הזוג כמובנים מאליהם, כי אפשר להדליק אותם כמו מנורה. התלבשו נועז, והקפידו להריח נהדר כאשר אתם נכנסים למיטה ותראו איך זה עובד בקליק.

2. הביאו את הצעצועים האהובים עליכם

שימוש בצעצועי מין במיטה זה לא משהו מביך. צעצועים עברו דרך ארוכה והם יכולים לשרת נאמנה את שניכם. ואם שרשרת אורגזמות זה לא תירוץ מספיק טוב, צעצועי מין יכולים אפילו לעזור לכם לגלות דברים חדשים אחד על השני!

3. דברו מלוכלך

השתמשו במילים כדי לבטא איך אתם מרגישים. זה יכול להיות מוזר תחילה, אבל ככל שתתקדמו, דיבור מלוכלך רק יגרום לשניכם להתגרות עוד יותר.

4. צרו דמות מינית

יש לכם דמות שאתם חושבים שהיא מאד מינית? או אולי נראה לכם שמקצוע מסוים, כמו הכבאי או דיילת?

בחרו דמויות שאתם בטוחים שידליקו את בן הזוג שלכם והתחפשו אליהן.

5. השמיעו קול

כאשר אתם באמצע האקט, האם אתם יודעים אם בן או בת הזוג שלכם נהנים?  אחד הדברים שיוכיחו לכם זאת הוא לשמוע אותם גונחים. הגניחות של בן או בת הזוג מדליקים אתכם עוד יותר, לא? בשורה התחתונה – תרגישו חופשי להשמיע קולות.

6. פטישים

לכל אחד מאיתנו יש אחד כזה גם אם אנחנו לא מדברים על זה. עבור אנשים מסוימים מדובר במשהו מסוים כמו פליקים, לאחרים זה חלקי גוף מסוימים, כגון כף רגל, לנוספים זו מציצנות או קריעת בגדים. לכל אחד יש פטיש ויש כאלה שאפילו לא גילו אותו עדיין. לדבר על הפטישים יכול להדליק את שניכם ולשלב את אותם הפטישים, גם אם בקטנה, לחיי המין שלכם.

7. יחסים אינטנסיביים

יחסי מין איטיים ומלאי תשוקה זה איחוד רומנטי לשני בני הזוג, אבל לפעמים זה יכול להיות משעמם. כדי לנצח את המונוטוניות, נסו יחסי מין אינטנסיביים. תפסו אחד את השני, משכו בשיער, קרעו בגדים, נשכו עד שזה כואב.

8. תנוחה חדשה

זה נשמע פשוט ואולי אפילו תהיו מופתעים למה הזכרנו את זה בכלל. אבל מתי הייתה הפעם האחרונה כאשר ניסיתם משהו חדש במיטה? רובנו כל כך מתרגלים לשגרה, שאנחנו פשוט שוכחים לנסות פה ושם דברים חדשים. ואם אתם דואגים שמעכשיו ייתפס לכם הגב או הרגל מרוב התנוחות החדשות הומסובכות, תתחילו ממשהו פשוט דווקא.

via GIPHY

9. תשתכרו ביחד

צאו יחד למסיבה, שתו קצת ותהיו שובבים אחד עם השני ברחבת הריקודים. פשוט תשתפשפו אחד עם השני בקהל וזה כבר יגרום לכם להידלק. אחרי שחוזרים הביתה, שתו עוד קצת ואז עברו למיטה, כשהמצב ימשיך להתלהט. שימו לב, אנחנו מציעים את השיטה הזו לזוגות שיוצאים קבוע כבר תקופה, לא למקרים של יחסים מזדמנים!

10. נסו מקום חדש

לא, אנחנו לא מציעים לכם להתחיל לחפש פינות אפלות ברחוב כדי לקיים יחסים, מספיק להחליף צד במיטה או לרדת אל השטיח לידה. גם יחסים בחניון באוטו זה נחמד.

11. אוננות הדדית

לא חייבים חדירה כדי ליהנות. כנסו למיטה, צפו בסרט או קראו סיפור ארוטי אחד לשני ותנו לאצבעות שלכם לעבור על פני כל הגוף של בן או בת הזוג. פשוט גרו אחד את השני ואוננו אחד לשני עד שמגיעה האורגזמה.

12. המאהב השולט

קחו שליטה על היחסים בתורות. אחד מכם מורה לשני מה לעשות או איך לזוז. אפשר לנסות גם כאשר אחד מבני הזוג לוקח שליטה והשני מעמיד פנים שהוא נרדם עמוק. זו הדרך הכי כיפית להתעורר.

13. לא צריך להתפשט בפומבי כדי לקיים יחסי מין בציבור

אם מה שמדליק אתכם זה הפחד להיתפס, נסו לארגן את התפאורה המתאימה בבית.

via GIPHY

14. תענוגות ויזואליים

יחסי מין זה כיף, אבל אתם יודעים מה עוד יותר כיף? לראות את עצמכם עושים את זה. העמידו מראה גדולה במקביל למיטה כשאתם עליה, תתקרבו למראה וכך שניכם תוכלו לראות את עצמכם ממש בקלוז-אפ! קינקי!

15. צאו לחופשה

לשנות אווירה זה תמיד מדליק.

16. אל תהפכו את יחסי המין לשגרה

לרבים מאיתנו זה מתחיל מלהיב אבל עם הזמן הופך לשגרה מאפירה. אל תעשו את זה באותו מקום ובאותה שעה. תהיו ספונטניים. גם אם התעוררתם בלילה. או באמצע היום.

17. שימו שירים ברקע, זה ממש ממש מחרמן!

18. קשירה קלילה

פנטזו שאתם גיבורים של "50 גוונים של אפור" וזרמו לשם, תגדירו גבולות ונסו לא לגרום לעצמכם חבלות קשות. לא כל מה שאנחנו רואים אפשר ליישם בבית, אבל בהחלט אפשר למצוא דרך לגוון עם זה.

19. משחקי תפקידים

דמיינו ששניכם אנשים זרים לחלוטין, למשל. ונפגשם ללילה אחד של תענוגות, אותו בכוונתכם למצות עד תום.

20. דברו על הפנטזיות הסודיות שלכם

הכי סודיות. סמכו על בן או בת הזוג. זה יהיה מדהים.