15 סיבות מדוע נשים בוגדות יותר מגברים

בכל העולם גברים נחשבים לחייזרים, כלבים ומפלצות בגלל הנטיות שלהם לבגוד, לכאורה. אבל אם נתבונן בעובדות, זה די הפוך. במקום שהגברים יבגדו בנשים, נשים בוגדות בהם על בסיס קבוע. מאז ומעולם נשים בגדו בגברים והנה יש לנו כמה סיבות מוצדקות לכך.

הן זקוקות לתשומת לב

נשים לא יכולות לחיות בלי תשומת לב. אין שום דבר יותר חשוב להן מתשומת הלב והן מוכנות ללכת מאד רחוק כדי להשיג אותה. אם אישה לא מקבלת מספיק תשומת לב בזוגיות, היא תלך למקום אחר לקבל אותה.

תשומת לב

בגדו בהן

לעתים מאד נדירות נשים שוכחות את הפגיעה שהן חוו אחרי שגבר בגד בהן ורק כי גבר אחד בגד בהן, הן בטוחות שהן צריכות לגרום לכל גבר אחר לשלם על מה שהן עברו.

בגידה

ביטחון

תאמינו או לא, אבל לנשים יש הרבה מאד ביטחון ביכולות הבגידה שלהן. הם יכולות להתערב שלא יתפסו אותן בוגדות, וזה מה שהכי חשוב להן.

גברים לא מבינים כלום

אחת הסיבות שנשים בוגדות בגברים היא כי גברים לא יודעים איך להתקדם עם מערכת היחסים. אין להם מושג מתי אישה יכולה לבגוד בהם והם בטוחים שהיא תישאר איתם לנצח.

מה עשינו

כדי להרגיש רצויה

כל אישה רוצה להרגיש רצויה בזוגיות. הן מאד אוהבות להרגיש נחשקות על ידי בן הזוג שלהן. אם הן לא מקבלות את זה בזוגיות, הן בהחלט עלולות למעוד.

שניים עדיף מאחד

נשים מחפשות יותר ולכן עבורן שני גברים תמיד עדיפים על אחד. אחד נותן להן כמות סיפוק מוגבלת ושני גברים זה יותר כיף ויותר אפשרויות בחירה.

זה אופי

מאד קשה להבין נשים, המוח שלהן עובד בצורה מאד מסוימת. בגידה וחיפוש אחרי אלטרנטיבות טובות יותר בעודן בזוגיות זה משהו שהן עושות מתוך אופי.

ניתוק רגשי

לפעמים נשים חשות ניתוק רגשי מבן זוגן. הן קשורות אליו, אבל ללא ניצוצות שהן מצפות להן. לכן בסופו של דבר הן הורסות את מערכת היחסים.

הן לא יודעות איך להיפרד

אחת הסיבות העיקריות לבגידה של נשים היא שהן לא יודעות להיפרד. לכן, כשהן לא מעוניינות יותר בך, הן יעדיפו לבגוד מאשר להיפרד ממך.

פרידה

שעמום

מסיבות לא ברורות, נשים נוטות לבגוד כי הן משתעממות מהר. זוהי אחריותו של גבר לשמור על אישה לא משועממת ואם הם נכשלים בכך, אין ברירה – יבגדו בהם.

בחור גדול יותר

נשים מסוימות בוגדות כי הן פוגשות גבר גדול יותר מבחינת המימדים מהגבר שהן יוצאות איתו. נשים מחפשות גברים קשוחים שמתאמנים באופן קבוע.

בחור גדול

מראה תמים

נשים בעלות מראה תמים בדרך כלל הכי בוגדניות. הן פשוט אוהבות להגיע למיטה עם גבר אקראי ושום דבר לא עוצר אותן מלהחליף גברים כמו תחתונים. אין להן רגשות כלפי מה שגבר אמור להרגיש במצב כזה.

התרגשות

עוד סיבה שנשים בוגדות יותר מגברים היא שהן רוצות להוסיף קצת ריגוש לחייהן. ההתרגשות שהן זקוקות לה ורוצות להוסיף לחייהן הן יכולות להרגיש רק אם הן מתנסות עם גברים רבים.

גברים שווים אחרים

אף אישה לא תסרב לצאת עם גבר שנראה טוב. למרבה הצער, נשים מסוימות מקבלות פניות מגברים שווים כשהן בזוגיות, ולכן הן חייבות לבגוד כדי לממש את רצונות שלהן.

גברים שווים

לגברים אחרים יש כסף

שום דבר לא מלהיב נשים יותר מאשר הכסף שיש לגבר בבנק. גברים עם כסף גדול תמיד מקבלים את הנשים היפות ביותר. נשים פשוט אוהבות כסף ומוכנות לעשות הכל בשבילו.