מבחן אישיות: בחרו גלידה ונספר לכם הכל על האופי שלכם

כבר מעל 30 שנה אלן הירש, פסיכולוג, מתמחה בזיהוי הקשר בין העדפות באוכל ואישיות בני אדם.

אחד המבחנים הטעימים ביותר הוא מבחן הגלידה.

הירש טוען שטעם הגלידה האהוב נבחר עוד בילדות ונשאר עם בן אדם לאורך כל חייו.

הנה מבחן פשוט מאד. בואו נראה אתכם:

gli1.png

אם גלידת שוקולד היא הגלידה האהובה עליך – יש לך כריזמה, כישורי פלירטוט, עודף אנרגיה ובכלל הרבה מאד חן אישי. אחת ההעדפות שלך – להיות במרכז העניינים, וכל תפקיד חברתי הוא מתאים לך, תלוי במצב.

gli2.png

התרגלת להגיד את דעתך, ללא צורך לבחור מילים. לפעמים זה יוצר לך בעיות תקשורת, אבל מצד שני אנשים קרובים מעריכים אותך על כך.

gli3.png

בחירה של אנשים פסימיים. אבל יש לך יכולות אנליטיות מעולות והחלטיות. למרות הסקפטיות, יש לך אופי יסודי ותשומת לב רבה לפרטים הקטנים.

gli4.png

אופי רומנטי כזה קשה למצוא היום. יש בך פגיעות, וחלומות רבים, לכן גלידת לבנדר היא מושלמת עבורך.

gli5.png

רוחב לב ואצילות, אלה התכונות המאפיינות אותך. אפשר לסמוך עליך, אבל חשובה לך גם התחרותיות, שבמקרים רבים מסתיימת בניצחון שלך.

gli6.png

תקשורתיות, תזזיתיות וחיבה עזה לסכנה. יש לך דרישות גבוהות מעצמך ומאחרים, נטייה לאידיאולוגיה ולכן הסובבים אותך יכולים לראות בך אדם אגוצנטרי.

gli7.png

חובבי גלידת תות – אנשים מופנמים. למרות הביישנות וחוסר רצון להפגין רגשות בפומבי, יש לך ביטחון עצמי בשפע ועקשנות ככל שנוגע לדברים שחשובים לך.

gli8.png

טעם אהוב על אנשים פרפקציוניסטים. מוסר גבוה, מודעות עצמית, שמרנות ויכולת לדאוג לאחרים – אלה התכונות המאפיינות אותך. אם הצבת מטרה, אין מצב שהיא תישאר לא מושגת.

gli9.png

אנשים בעלי אמביציות ותחרותיים מעדיפים גלידה עם עוגייה. החשיבה שלך יצירתית, הראש מלא רעיונות ומבחינתך כל ניסיון של אחרים הוא השראה.

gli10.png

החיים שלך מלאים בכל טוב, אבל חסר בהם רגש. דרמה ותשוקה. יש לך נטייה לא לדאוג לעתיד ולחיות כאן ועכשיו.

gli11.png

בחירתו של כל מי שאוהב אוכל גורמה. גלידה זו – השתקפות המחשבות שלך. יש לך נטייה להקיף את עצמך בדברים יפים ולקחת הכל מהחיים האלה.

gli12.png

יש לך כישרון חשוב: למצוא דברים חיוביים אפילו בסיטואציה הכי לא מזהירה. אבל קשה לך לבחור בעמדה מסוימת ולכן לאחרים נראה שיש  בך קלילות דעת.

gli13.png

סוג זה של קינוח מעדיפים אנשים מאד גמישים בדעותיהם. יש לך יכולת מופלאה ללמוד דברים חדשים. יש לך רתיעה מהשגרה, אבל גם את הדבר הפשוט ביותר יש לך אפשרות להציג בטוב טעם.