15 סימנים שיעזרו לכם להבין אם אתם צריכים להישאר עם בני הזוג שלכם לנצח

מציאת האדם הנכון לבלות איתו את החיים, יכולה לפעמים להיות עבודה לא קלה. גם אם מישהו נהנה להיות אתכם, זה לא אומר שאתם חולקים את אותם הרצונות גם לטווח הארוך.

אז אספנו עבורכם 15 סימנים שיעזרו לכם להבין אם אתם צריכים להישאר עם בני הזוג שלכם לנצח.

 

הם מתאמצים במיוחד

אם הם תמיד עושים דברים בשביל לגרום לכם להרגיש מיוחדים ולדעת שהם חושבים עליכם, כנראה שהם שם בשביל להישאר. זה יכול להיות דברים הכי קטנים, כמו לדאוג שתמיד הגלידה האהובה עליכם תהיה זמינה במקרר.

f1.jpg©culturehook

 

הם מתמקדים בכם

בין אם אתם יוצאים לטיול או לארוחה במסעדה, תמיד תרגישו שהם מתמקדים לגמרי בכם. הם מניחים את הסלולרי בצד, על כל ההתראות הבלתי פוסקות שלו ונהנים מזמן מיוחד ואיכותי אתכם.

 

הם מחויבים אליכם

הרבה מאיתנו מוצאים את עצמנו יוצאים עם אנשים שלא באמת מעוניינים להיות מחויבים אלינו ולכן הסימן הזה ממש חשוב. כמובן שהם לא חייבים להתחייב אליכם כבר על ההתחלה, אבל כשיעבור זמן שנראה לכם הגיוני, תרצו להרגיש שהם לגמרי מחויבים אליכם.

 

הם נהנים אתכם

האדם איתו אתם רוצים לבלות את החיים, חייב להיות כזה שכיף לכם איתו ולו כיף אתכם. אז אם זה מישהו שנהנה מאוד מהחברה שלכם, הוא בהחלט ראוי להישאר איתכם לנצח.

f2.jpg©culturehook

 

הם עוזרים לכם להכיר את עצמכם לעומק

כשאתם נמצאים עם בני זוג שעוזרים לכם לגדול, אתם מגלים עוד היבטים עמוקים באישיות שלכם. זהו צעד מאוד חשוב בבגרות שלכם ולכן תזכרו שאם מישהו עוזר לכם בדרך הזו, אל תרפו ממנו.

 

הם דואגים לך

כל אחד מאיתנו עובר רגעים פחות קלים בחיינו, בין אם פוטרנו מהעבודה או אפילו קיבלנו התקף חרדה. מי שאתכם, צריך לתמוך בכם ברגעים הללו ולהיות מוכן לטפל בכם, לא משנה מה קורה לכם.

 

הם רוצים להיראות אתכם

בן הזוג שאתם הולכים להישאר איתו לנצח, צריך להיות אחד כזה שנהנה להיראות אתכם ביחד ונהנה להציג אתכם לעולם. אחרת כל הבילויים המשותפים שלכם יהיו מדכאים ולא תוכלו למצוא את עצמכם במערכת היחסים.

f3.jpg©culturehook

 

הם משתדלים להיות עקביים

אולי תמצאו בן זוג שיהיה החבר הכי טוב שלכם, אבל אם הם מצליחים לשמור על קשר עמוק רק בהזדמנויות מסוימות וכשנוח להם, זה לא ממש טוב בשבילכם. כי זה משאיר אתכם תלויים באוויר, תוהים לאן הקשר הזה מתקדם.

 

הם צריכים להיות פגיעים

מי שסומך עליכם ומאוהב בכם לגמרי, לא יפחד להראות לכם גם את הצדדים היותר פגיעים שלו. אם אתם רואים שמי שלצדכם מסתיר מכם את הצדדים האלו, אולי הוא לא מצליח להיות מחויב באמת אליכם.

 

הם צריכים להחמיא לכם

מי שאוהב אתכם באמת ומחויב אליכם לגמרי, יאהב וייהנה להחמיא לכם. חשוב לנו לשמוע את בני הזוג שלנו מחמיאים לנו  וזה לגמרי טבעי והגיוני שזה גם יקרה הרבה. כמובן שהמחמאות לא חייבות להיות על דברים פיזיים בלבד, אלא גם על דברים שקשורים למה שאתם עושים, עשיתם או לאישיות שלכם.

f4.jpg©culturehook

 

הם מתמודדים עם מריבות בבגרות

בני הזוג שלכם צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם ויכוחים ומריבות בצורה בוגרת ורצינית, זה מאוד חשוב להצלחה של הקשר שלכם. כי גם אם אתם לא מסכימים, זה לא אומר שנגמרת האהבה ואפשר לפוצץ את הכל.

 

הם רואים אתכם סרטים שכבר ראו בעבר

זה אולי נשמע כמו משהו קטן, אבל זה לא דווקא הפעולה שבדבר אלא המשמעות של מה שעומד מאחורי זה. אם מישהו מוכן לבלות כמה שעות בצפייה בסרט שהוא כבר צפה, רק בשביל לגרום לכם להיות מאושרים זה אומר הרבה.

 

הם מתפארים בהישגים שלכם כשאתם מתביישים לדבר

לכולנו יש את הרגעים האלו בחיים שסוף סוף הצלחנו במשהו שעבדנו עליו זמן רב, אבל פתאום אנחנו קצת מתביישים לדבר על זה. אם בני הזוג שלכם תופסים את המושכות ומפארים את ההישגים שלכם במקומכם ברגעים אלה, שווה לשמור עליהם.

 

הם מתרגשים מהעתיד המשותף שלכם

כשבני הזוג שלכם מתרגשים מהשיחות המשותפות שלכם על העתיד שלכם ביחד, זה בהחלט מראה ששווה להשאיר אותם קרוב. כי זה אומר שאתם חולקים את אותם רצונות ושאיפות מהעתיד שלכם, במקום להיות מודאגים וחסרי וודאות.

 

הם הופכים אתכם לחלק מהחבר'ה

כמובן שבני הזוג שלכם לא צריכים להכיר לכם את החברים והמשפחה כבר בפגישה הראשונה, אבל אם כשמערכת היחסים הופכת יחסית רצינית, אתם כבר מרגישים חלק מהמשפחה ומהחבר'ה שלהם, זה אומר שאתם צריכים להישאר איתם לנצח.

 

אז אם אתם מוצאים יותר ויותר מהתכונות הבאות בבני הזוג שלכם, תחזיקו אותם חזק ואל תתנו להם לברוח אף פעם.

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך