מבחן אישיות: בחרו חיבוק ונגלה לכם מה מייחד את האישיות שלכם

חיבוק נחשב לאחד האקטים האינטימיים ביותר בין בני אדם. מדובר בהפגנה של אהבה ורוך, ולמרות שני אלה, משמעות החיבוק די תלויה בסביבה החברתית והתרבותית בה הוא מתרחש.
ישנן תרבויות שפתוחות יותר למגע גופני, שם משתמשים בחיבוק בתור ברכה לשלום. אבל במקומות מסוימים בעולם מדובר במחוות גוף שמיועדת רק לזוגות נשואים או לחברים קרובים מאד ולא מתקיימת ללא סיבה קריטית וקשר קרוב.

לא משנה באילו נסיבות מדובר, ברור שכל אחד מאיתנו מעדיף צורת חיבוק שונה וזה תלוי בכמה משתנים. אחד מהם – האינדיווידואליות של כל בן אדם. זה יכול לתת לנו מידע על אותו בן אדם ועל העדפותיו בחיים אלה.

מבחן האישיות הבא, יוכל לקבוע בהתאם לצורת החיבוק שתבחרו בתמונה הבאה – מה מייחד את האישיות שלכם?

 

חיבוק

אם בחרתם ב-א'... חברות היא ערך עליון אצלך

אם זה החיבוק שהעדפת, מבחינה פסיכולוגית, אתם לא מסוג האנשים שמתאהבים מיד בתחילת מערכת יחסים. את מעדיפים לבסס קשר עם הבן אדם השני ולמקרה ומשהו משתבש, תמיד יש לכם לאן לסגת. גם אם יש מישהו שמאד מחבב אתכם, אתם לא תראו יותר מדי את הרגשות שלכם, עד שאתם לא נמצאים במערכת יחסים. אתם מעדיפים שהצד השני יהיה זה שיסגיר את הרגשות שלו וייתן לדברים להפתח.
זו נשמעת דרך פעולה מאד רציונלית, זהירות מוגזמת יכולה להיות לא בטוחה עבור מערכת היחסים. תירגעו, הרבה פעמים אהבה גדולה מתפתחת מחברות, אבל אז, זכרו, אם אתם ממשיכים להישאר חברים קרובים למשך זמן ארוך מדי, אתם יכולים לאכזב את הצד השני. הצד השני יכול לחשוב שלא מתחשבים ברגשותיו. זה יגרום לכם להיתקע באזור ידידים בלבד.

אם בחרתם ב-ב'... אתם מאלה שמתאהבים בקלות

סוג זה של חיבוק מאד רומנטי ואינטימי, שמתם לב? הוא מכיל הרבה יותר תשוקה מהחיבוקים בתמונות אחרות, ויש גם כמה דברים שצריך לשים אליהם לב. אבל לפני הכל: יש לכם נטייה להתאהב ממבט ראשון ולוותר על הכל למען האהבה. חיבוק כזה מאד נפוץ בסרטים רומנטיים וזה מה שאופייני גם לכם. אתם מסוגלים להצית את להבת האהבה בקלות ובמהירות. חוץ מזה, אתם אוהבים להרגיש את החום ואת התשוקה של הצד השני במהלך החיבוק השוויוני הזה.
הדבר החשוב ביותר בחיבוק הזה זו אינטימיות וגם אופי חזק והדוק של המגע. ככה זה, כאשר מדובר באנשים שמתאהבים במהירות רבה, הנוכחות הופכת לאחד האספקטים החשובים בו אתם מדמיינים את הצד השני. מומלץ מאד, לפני שתרשו לעצמכם להיסחף עם התשוקה למישהו אחר, נסו להכיר אותם קצת יותר. אם אתם מתרכזים במראה, ייתכן והדברים ישתבשו, אחרי שתכירו את האישיות של האדם הזה והוא לא יתאים לרושם שנוצר על ההתחלה.

אם בחרתם ב-ג' סימן שקשה לכם לסמוך על אנשים

אחד האנשים מחבק את השני בעדינות מהגב, עם שתי הידיים תלויות מהכתפיים או מקיפות את הצוואר. גם אם מהצד זה לא נראה כך, חיבוק כזה מצביע על כך שאתם סומכים על הצד השני. באותו זמן, לכם עצמכם קשה להיפתח ולסמוך על אחרים. ככל שזה נוגע לרומנטיקה, יש לכם בשפע, אבל לא בשלבים הראשונים של מערכת היחסים. כך או כך, בהמשך אתם נוטים להיפתח.
גם אם אתם נמצאים בדייט ראשון שלכם ועשיתם רושם מעולה על הצד השני, אתם בדרך כלל לא נפתחים טוב למערכת היחסים. זה גורם לכם לפספס הרבה הזדמנויות בהם אתם פוגשים אנשים מעניינים. נסו להיפתח עט אם אתם רואים שהצד השני נגיש ונראה בעל מטרות טובות. ברגע שמערכת היחסים מתהדקת, עליכם להיפתח ולאפשר לכם להוציא את כל מה שאתם מחזיקים בפנים. ברגע שאתם מתפשרים, אתם בהחלט יכולים להציע לבן או בת הזוג הכל או אף יותר.

אם בחרתם ב-ד' יש לכם טעם מיוחד במינו

ייתכן וזה החיבוק האינטימי ביותר מבין הארבעה, בהתחשב במרחק הצמוד בין שני האנשים. זהו חיבוק מאד הדוק, עם כוונות ברורות של שני מאהבים שלא ראו אחד את השני הרבה זמן והתגעגעו. הטעם שלכם מאד מיוחד בכל הנוגע למערכות יחסים. יש לכם בראש תמונה ואתם אפילו תכננתם לפרטים את סוג החיוך שאתם רוצים לקבל מבן או בת הזוג הבאים שלכם.
ככל שתהיו מסוגלים למצוא מישהו שעונה לדרישות שלכם, אתם תהיו מאושרים על השמים, אבל שימו לב – הפרטים שכבר אספתם יכולים לגרום לתמונה הכללית להיות פחות אטרקטיבית. חוץ מזה, יש לכם נטייה להתחיל להשתעמם ברגע שכבשתם את בן או בת הזוג ואתם מעדיפים לעבור לאתגר הבא. 
 

מסכימים?

צפו: לאיזה טיפוס נמשכות הבנות לפי המזל שלהן

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: מחקרים הראו כי נשים צריכות חיבוקים