מדענים טוענים: הנשמה לא מתה, היא משתחררת בחזרה ליקום

מסתבר שהמוח האנושי הוא סוג של "מחשב ביולוגי" והתודעה האנושית עשויה לפעול כמו תוכנה המופעלת על ידי המחשב הזה בתוך המוח שלנו. מה שעוד יותר מדהים בכל הסיפור הזה, הוא שכשמישהו מת "נשמתו חוזרת אל היקום ולא מתה".

על פי דבריו של הפיזיקאי האמריקאי ד"ר סטיוארט המראוף והפיזיקאי המתמטי סר רוג'ר פנרוז, הטוענים כי הנשמה שלנו נשמרת בתוך מיקרו- צינורות בתאי המוח. שניהם מתייחסים אל התהליך הזה כאל "הפחתת מטרות מתוזמנות" או כאל סוג של אורקל.

לטענתם לכאורה כאשר בני האדם מתים מבחינה קלינית, מיקרו צינורות המצווים במוח שלנו מאבדים את הערך הקוונטי שלהם, אך הם עדיין מסוגלים לשמור את כל המידע שנאגר בתוכם.

נשמה

התאוריה הזו תוארה לאחרונה בסדרה התיעודית של ערוץ המדע "דרך חור התולעת", בה מספר ד"ר המראוף על התאוריה הזו. לטענתו כשהלב ממשיך לפעום, הדם מפסיק לזרום והמיקרו צינורות שנמצאים במוח שלנו מאבדים את מצבם הקוונטי. אך לטענתו את המידע שנמצא בתוך הצינורות הללו לא ניתן להרוס, אז הוא נשמר, מתפוצץ ומופץ כמו שהוא אל תוך היקום.

הוא טוען כי במצבים בהם חולים כמעט מתים, אבל קמים לתחייה אנחנו שומעים על אנשים שטוענים שהם עברו חוויה הקרובה למוות. בגלל שהמידע הקוונטי כבר עבר מחוץ למיקרו צינורות שנמצאים בתוך המוח שלהם וחזרו חזרה. אך במקרים בהם האדם בסופו של דבר מת, המידע הזה נשאר מחוץ לגוף ביקום והוא יכול להתקיים שם ללא הגבלה של זמן, כנשמה שלו.

על פי דבריו של המראוף, נשמות אנושיות הם הרבה יותר מ"סתם" תקשורת של נוירונים במוח שלנו. התאוריה של השניים מעידה על כך שהנשמות שלנו בעצמם היו יכולות להתקיים עוד לפנינו, או בכלל לפני מושג הזמן עצמו.

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

בזמנים בהם אנחנו לא מפסיקים לשמוע על תגליות הקשורות לאנרגיות אפלות או חומרים אפלים, דברים שבני האדם אינם יכולים לראות או לקיים שום סוג של אינטראקציה איתם אבל הם עשויים מחומרים שאנחנו מכירים ויודעים שהם אכן קיימים. התאוריה של המראוף ופנרוז בהחלט יכולה להיות הגיונית ויכולה להסביר עוד לא מעט דברים מסתוריים ומרתקים שאין לנו שום מושג לגביהם.
 

צפו: 5 הדברים שמצטערים עליהם הכי הרבה לפני המוות

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים:

צפו: האשליה האופטית שתשגע לכם את המוח