8 עצות מאנשים שהצליחו למצוא זוגיות בטינדר

האם זה נכון שלבן אדם יכול להיות רק בן זוג אידיאלי אחד? דמיינו לרגע שהוא נולד בקצה השני של העולם. רק לפני שני עשורים בערך ייתכן ולא הייתם בכלל מגלים על קיומו. אבל האפשרות להכיר אנשים חדשים ברשת עשתה את חיי הרווקים פשוטים קצת יותר. אבל גם באפשרות הזאת צריך להשתמש בחוכמה.

אספנו עבורכם את העצות הפופולריות ביותר של משתמשי האפליקציות ואתרי ההיכרויות.

1. בחרו עם מוח מפוכח

אל תנסו לדמיין שמיד תפגשו את אהבת חייכם, תקימו משפחה ותביאו ילדים לעולם. אהבה מהודעה ראשונה לא נוחתת על אף אחד. יש צורך בפגישה במציאות ואולי בכמה. חשוב מאד להכיר את הבן אדם מקרוב.

אבל באתרי היכרויות ובאפליקציות יש עשרות אלפי אנשים. איך לבחור מכל אלה עם מי להיפגש?

בחרו פרופילים שמכילים כמה שיותר מידע מפורט. המראה החיצוני שלהם צריך להיות נעים בעיניכם, התחביבים שלהם צריכים לעניין אתכם. זה חשוב כדי שהדייט הראשון שלכם לא יהפוך לדייט האחרון כי אין לכם על מה לדבר וגם כי אתם לא נמשכים אחד לשני גופנית.

 

2. בחרו תמונה נכונה

סוציולוגית טינדר, ג'סיקה קרבינו ממליצה איזו תמונה לבחור כדי למשוך בני זוג פוטנציאליים:

- צלמו את עצמכם בתמונה ברורה, בלי אף אחד לידכם. יוצא מן הכלל – רק חיית מחמד שלכם.

-נשים – אל תוותרו על איפור, הכי חשוב לא להגזים. חייכו, כי כל אחד מעריך טוב לב ופתיחות.

-אל תעשו תמונות חושפניות מדי, אם אתם מחפשים משהו רציני יותר מסטוץ.

x1.png©adme

 

3. מלאו את הפרופיל במידע מעניין אודותיכם

צעד שני בחשיבותו – מילוי הפרופיל במידע. עשו זאת בדרך מחושבת. ככל שיותר מידע אתם מנדבים, כך יש סיכוי גבוה יותר שיכתוב לכם מישהו שאותם דברים מעניינים גם אותו. זה יעזור לכם למצוא נושאים משותפים לשיחה.

-המלצה קטנה מהסוציולוגית של טינדר: השאירו בטקסט שלכם שאלות שיהפכו לעוגן בשיחה הראשונה שלכם. אל תתחילו את ההיכרות משקר, כתבו על עצמכם אך ורק את האמת.

x2.png©adme

 

4. תיזמו!

אל תחכו, תכתבו מיד, בלי להמתין להודעה מהאדם השני. יש לכם מטרה – לפגוש אדם מעניין. מדוע לבזבז זמן? אולי הוא מאד ביישן או שזו הפעם הראשונה שהוא מכיר מישהו און ליין. ואם הוא לא יענה, אפשר להמשיך לחפש, בלי לפתח ציפיות.

אגב, לגבי הציפיות. אל תשוו את האקסים שלכם לבכיר ליבכם הווירטואלי. אל תוותרו על הפגישה רק כי "היא לא הטייפ שלי". בואו נודה באמת: עם מי שהיה "הטייפ" שלכם לא הצליח כלום וזאת הסיבה שאתם כאן. אולי כדאי לחשוב היטב מי ה"טייפ" האמיתי שלכם.

-אם השיחה לא זורמת, ייתכן ולבן אדם השני יש יותר מדי שיחות במקביל

- יש אנשים שעוברים לצ'ט או מפתחים את השיחה ממש לפני המפגש ואם יש עיכוב, ייתכן והוא או היא כבר קבעו משהו.

- יש אנשים שמחכים להצעה לעבור למסנג'ר או להחליף טלפונים מהבן אדם השני, כי מדובר בצעד חשוב.

x3.png©adme

 

5. קבעו פגישה בחיים האמיתיים בהקדם האפשרי

- קודם כל, בזמן שאתם ממתינים, מישהו אחר יכול להזמין אותה או אותו

-אם אתם מדברים על הכל בהתכתבות, ייתכן ובדייט ראשון תמצאו את עצמכם במצב שאין לכם נושאים משותפים לשיחה.

- חוץ מזה, אם תדחו את הפגישה, אתם עלולים להמציא לעצמכם דמות שממש לא קשורה למי שאתם באמת.

אם אתם לא מצליחים למצוא דרך לתקשר פנים מול פנים, אף על פי שאתם בעד, עדיף מיד להבין את הסיבה. אולי בן אדם עסוק, אולי חולה, אולי זה הניסיון הראשון שלו והוא לא יודע ממה להתחיל. ואולי הוא לא מצליח למצוא זמן כי הוא יוצא עם עוד מישהי במקביל?

x4.png©adme

 

6. חשבו סיכונים

אל תרוצו להזמין כרטיס, רק אם הוא או היא ישמחו אם תבואו. זה יכול להציב אתכם במצב מאד לא נעים במדינה זרה, בלי כסף ועם לב שבור.

- גם אם קיבלתם את הכרטיס במתנה והחלטתם לנסוע, תכננו את הנסיעה כפי שהייתם מתכננים חופשה, כדי לא להיות תלויים באדם זר.

- עברו בקפידה על פרופיל האדם המזמין ברשתות החברתיות עוד לפני הפגישה. יש לכם זכות לדעת את מי אתם הולכים לפגוש ויש לכם זכות לסרב אם תגלו שקר.

x5.png©adme

 

7. אל תתביישו לשאול שאלות

- תשאלו את כל מה שמעניין אתכם, כדי שבסופו של דבר לא תופתעו שלבן הזוג הפוטנציאלי יש 5 ילדים משלושה נישואים קודמים, או שהוא מסרב לקבל את הרעיון שלך לחפש בן או בת הזוג לילד שלכם.

- הכינו רשימה משוערת של השאלות החשובות ביותר ונסו לשאול אותן בדייט ראשון.

השאלה היחידה שכדאי מאד לוותר עליה – עם כמה משתמשי אפליקציה / אתר נפגש האדם שמולכם. זה יכול לגרום לו מבוכה ולהרוס את המפגש. וזה באמת אל הכי חשוב.

x6.png©adme

 

8. תפעלו בפשטות

אל תשפטו אחד את השני, לפני שהתקרבתם. וגם זכרו – אין סיכוי שיצליח לכם בלי שתצאו לשורה של דייטים זוועתיים. צריך לנשק הרבה צפרדעים עד שמוצאים נסיך או נסיכה. פעלו בפשטות. אל תתאכזבו אחרי כישלון ראשון. זכרו שיש אנשים שונים באתרים ובאפליקציות ויש כאלה המון, אבל אצל כולם המטרה היא זהה – למצוא אהבה.

אם יש לכם מה להוסיף מהניסיון של היכרויות ברשת – שתפו אותנו בתגובות.

x7.png©adme

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: