אם היא עושה את הדברים הבאים, כנראה שהיא בוגדת בך

כולנו רוצים להעביר את החיים שלנו עם בני זוג אוהבים וכנים, אבל לפעמים אנשים נוטים לבגוד בבני הזוג שלכם רק בגלל שהם כבר לא מעניינים אותם או שהם מוצאים פתאום מישהו מתאים ומעניין יותר.

אז כמובן שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה לחשוב על בת הזוג שלנו כמישהי שבוגדת בנו, אבל אם יש לכם את החשש הכי קטן אולי כדאי שתעברו על הרשימה הבאה המראה מה נשים שבוגדות עושות.

 

היא רבה איתך על כל דבר.

היא רבה איתך על הדברים הקטנים ומאשימה אותך תמיד שמשהו משתבש. כמובן שזה לא מעיד דווקא על זה שהיא בוגדת בך, אלא יכול להיות שהיא עוברת משהו לא טוב בחיים. אבל אם אתה לא באמת יכול למצוא שום דבר לא טוב בחיים שלה כרגע, אז יש סיכוי שהיא בוגדת בך. הסיבה הפסיכולוגית שגורמת לנשים לעשות את זה, היא שהן רוצות לפוצץ את מערכת היחסים היחסים מבלי להרגיש אשמה ובלי שהבגידה תתגלה.

r1_0.jpeg©tapoos
 

היא פתאום מתעניינת בלו"ז שלך

כמובן שבמקרים מסוימים התעניינות בלוח הזמנים שלך, יכולה להעיד על אכפתיות ולא דווקא על בגידה. אבל אם עד עכשיו היא ממש לא התעניינה בשגרה היומית שלך ופתאום היא רוצה לדעת איפה אתה נמצא כל דקה, היא כנראה מנסה להסתיר משהו.

על ידי התעניינות בלו"ז שלך, היא יכולה לדעת מתי אתה עסוק על מנת לתכנן את הזמנים בהם היא מתרועעת עם המאהב שלה מבלי שתוכל להפתיע אותה.

 

יש לה חבר גבר חדש

אם פתאום משום מקום היא מתחילה לבלות עם חבר חדש ממין זכר, אז קח בחשבון שיש סיכוי שמשהו קורה. כמובן שזאת רק אפשרות, אבל אם היא מתחילה להסתובב איתו מבלי לומר על זה מילה וגם לא מכירה לך אותו, זה די מגדיל את הסיכויים. היא לא רוצה שיהיה שום קשר בינך לבין המאהב שלה, על מנת לא להסתכן ולא ליצור סיטואציה מביכה ולא נעימה.

r2_0.jpeg©tapoos

 

היא טרודה

כל פעם שאתה מנסה לדבר איתה על משהו רציני, אתה תופס אותה בוהה באוויר. כמובן שזה לא אוטומטית מעיד על בגידה, כי יש לא מעט דברים אחרים שיכולים להטריד אותה. אבל אם אתה מנסה לברר מה מטריד אותה והיא בתגובה מתגוננת שאתה מאשים אותה, יש סיכוי גדול שהיא בוגדת בך.

 

היא שותקת בתגובה להאשמות

לפעמים עדיף להאשים אותה בבגידה, על מנת שתוכל לבחון את התגובה שלה. אם כבר אזרת את האומץ להאשים אותה ונתקלת בשתיקה, זאת לגמרי הוכחה לבגידה. יכול להיות שהיא פשוט לא מצליחה לחשוב על תירוץ ולכן היא שותקת, או שהיא מרגישה שהיא לא יכולה לדבר על זה איתך. אז לפעמים כדאי לקחת את הסיכון הזה, על מנת שתוכל לדעת מי באמת עומד מולך.

 

היא מסתירה ממך את הטלפון שלה

אם היא מסתירה ממך את הטלפון ולא נותנת לך להתקרב אליו, סביר מאוד להניח שיש לה מה להסתיר. סירוב שכזה הוא די חריג כאשר נמצאים במערכת יחסים, לא משנה במי מדובר. אם היא מפסיקה להשתמש בו כשאתה מופיע, אתה יכול להניח שהיא לא רוצה שתגלה מה היא עושה. ברור שהטלפון שלה הוא הרכוש הפרטי שלה, אבל יש גבול עד כמה אדם יכול להיות דיסקרטי לגביו.

r3_0.png©tapoos

 

אין כמעט יותר סימני חיבה ורומנטיקה

בעבר היא הייתה אחד הדברים הכי טובים שקרו בחייך, היא הייתה מלאת חיבה ורומנטיקה והיום כבר לא. אם היא הייתה להוטה לגרום לך להיות מאושר וגם אתה היית כולך להוט כלפיה והיום כל זה נעלם וגם אתה מרגיש ריק ומשועמם בקרבתה, אם היא כבר לא נותנת לך להתקרב אליה, אפילו כשמדובר בנשיקה קטנה. כל זה יכול להעיד שכנראה שיש לה מישהו אחר לחלוק איתה את כל זה עכשיו. יכול מאוד להיות שהיא אפילו מרגישה שמגע ויחסים מיניים איתך, יגרמו לה להרגיש שהיא בוגדת בבחור החדש שלה.

אנחנו מאוד מקווים שהאישה שלך לא עושה את הדברים הבאים. אבל גם אם כן ויש לך איזשהו ספק, הכי פשוט יהיה להתעמת איתה ולשאול אותה מה קרה.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: