סימנים ברורים ועדינים שהיא רוצה לשכב איתך

הרבה פעמים מעשים שאנחנו עושים יכולים להעיד על מה שאנחנו רוצים, הרבה יותר מאשר מה שאנחנו אומרים, כי שפת הגוף שלנו יכולה לספר עלינו לא מעט. אם מישהי שאתה יוצא איתה מראה את הסימנים הבאים, אתה יכול להיות די בטוח שזה אומר שהיא רוצה אותך.

1. היא מרגישה בנוח ברמה הפיזית איתך

אם היא לא מתביישת לנגב לכלוך מהשפתיים שלך ומתחבקת ומתרפקת עלייך בנוחות, היא כנראה בעניין שלך. אבל עדיין הדרך הטובה ביותר לדעת את זה אם אתם בתחילת הקשר, היא פשוט לשאול אותה. דבר איתה ותחשוף את הרגשות שלך כלפיה, גם אם היא לא תהיה בעניין לפחות תדע לאן הקשר הזה הולך.

q1.png
 

2. היא עושה מאמץ להתקרב

במקרים כאלה תראה שינוי משמעותי בתשומת הלב שלה אליך, כי היא תמצא יותר ויותר הזדמנויות שתהיו רק שניכם לבד. היא רוצה שתראו יותר סרטים המצריכים כרבולים, או מציעה לעשות לך מסז' חושני. הדברים האלה מזמינים אותך להיכנס למרחב הפרטי שלה ומציעים לך להתקרב אליה עוד קצת.

 

3. הודעות מיניות

כשאתם נמצאים כל אחד בבית שלו בסוף היום, אתם מתכתבים לא מעט ורוב ההודעות שהיא תשלח לך יהיו בעלות אופי מיני. אם היא שולחת לך הודעות שכאלה ולא מהססת להוסיף להם גם תמונות מפתות, היא לגמרי בעניין שלך. ככה היא מנסה לגלות את העדפות המיניות שלך, עוד לפני שנכנסתם ביחד למיטה.

q2.png©tapoos

 

4. היא שואלת על בחורות שיצאת איתן

שהיא מנסה להבין עם כמה בנות יצאת או עם כמה בנות שכבת עד היום, היא מנסה להבין בעצם את הניסיון המיני שלך. אז כדאי שתשתף פעולה ותהיה כנה איתה בהיסטוריה המינית שלך, כי זה יוכל לעזור ולהוביל ליחסים אינטימיים גם איתה.

q3.png©tapoos

 

5. היא מזמינה אותך לחדר השינה שלה

זה כמובן לא אומר שכל הזמנה לבית או לחדר שלה, חייבת להוביל לזה. גם במקרה שכבר הגעת לחדר שלה, אתה חייב לשמור על איפוק ולא לתת לתשוקה שלך לסחוף אותך. תן לה להגדיר את הקצב שבו יקרו הדברים וודא שאתה באמת מודע לרצונות שלה. אם תעקוב טוב אחרי הכוונות שלה, תבין מתי יגיע הסימן שלך לעשות איזשהו מהלך בעניין.

 

6. היא מלקקת או נושכת את השפתיים כשהיא מדברת איתך

בין אם היא עושה את זה במודע או לא, סימנים אלו מעידים על זה שהיא לגמרי רוצה להיות בסיטואציה אינטימית איתך. למעשה זה אחד הדברים שמהווים את הסימנים הכי ברורים לזה שהיא רוצה לשכב איתך.

q4.png©tapoos

 

7. היא מדברת איתך על תרחישים מיניים בצורה גלויה

אם היא מדברת איתך על סיטואציות מיניות שיכולות היו לקרות ביניכם, זה לגמרי יכול למחוק כל שמץ של ספק שאולי עוד נשאר לך בראש. כי זה די ברור שהיא הייתה רוצה לעבור לשלב הבא ולשכב איתך.

 

אז אם אתה לא בטוח אם היא באמת רוצה לשכב איתך, אתה יכול לבחון אם באמת אחד או יותר מהסימנים הבאים מופיעים בקשר שלכם. תזכור שאם אתה עדיין לא לגמרי בטוח בכוונות שלה, באמת הכי פשוט יהיה פשוט לשאול אותה. וכמובן, תמיד גם שכבר הגעתם למיטה, חשוב שתבדוק שהיא אכן בעניין ורוצה להמשיך הלאה.

 

צפו: מה חוסר ביחסים יכול לגרום לכם: