הדבר הראשון שאתם רואים בתמונה יכול לספר הרבה על האני הפנימי שלכם

בגלל שכולנו יחידים ושונים ואין עוד אף אחד בעולם שהוא בדיוק כמונו, לכל אחד מאיתנו ישנן נקודות מבט שונות על החיים. הדברים האלה הם שהופכים אותנו לכל כך מיוחדים ושונים, מחזקים את ההחלטות שאנחנו מקבלים, מנווטים את הדרכים בהן אנחנו מתמודדים עם דברים, לוקחים או לא לוקחים סיכונים ועוד.

המבחן הבא, יכול לעזור לכם ללמוד עוד קצת על עצמכם. הסתכלו על התמונה פעם אחת מבלי לחשוב יותר מדי ותראו במה אתם מבחינים ראשון: עץ, גורילה, דגים, אריה. אל דאגה, אין אף תשובה אחת נכונה, פשוט מה שתבחרו יכול לגלות משהו נוסף על האישיות שלכם.

 

ba.png©tapoos

 

עץ

רוב האנשים רואים דבר ראשון את העץ בתמונה, כי הוא מאוד בולט לעומת שאר האלמנטים. אם גם אתם הבחנתם בעץ דבר ראשון, אתם משתמשים הרבה בהיגיון בדרך החיים שלכם. לרוב אתם מסתכלים על החיים כשחור או לבן ורק לפעמים תוכלו למצוא את השטח האפור.

אתם סומכים על המוח שלכם בכל מה שקשור לקבלת החלטות ורק לעיתים רחוקות מקשיבים ללב שלכם. כמובן שזה טוב שאתם סומכים על הראש שלכם, אבל לפעמים זה מראה על חוסר יכולת לבטא את הרגשות שלכם.

אתם פוחדים לקחת סיכונים ומעדיפים לעבוד לקראת המטרות שהצבתם לכם, דבר שיכול לגרום לכך שתחמיצו הזדמנויות בחיים שדורשות יותר אומץ.

 

גורילה

אם הבחנתם דבר ראשון בגורילה בתמונה, כנראה שאתם נאבקים עם הערכה עצמית נמוכה. לאנשים כמוכם, יש לרוב סטנדרטים מאוד גבוהים כלפי עצמם ולכן לרוב לא תהיו מרוצים מההתקדמות שלכם בחיים, דבר שגורם לכם לרדוף אחרי המטרות שלכם.

הדבר הטוב בזה, הוא שזה גורם לכם ללמוד ולצמוח בלי הפסקה, כי יש לכם יכולת מצוינת להתמקד בדברים שאתם טובים בהם ונלהבים לגביהם. לפעמים אנשים שהבחינו בגורילה לראשונה, נוטים להיראות מעט שחצנים בגלל ההתלהבות בה הם מדברים על דברים שהם יודעים ולומדים.

 

אריה

אם הבחנתם דבר ראשון באריה, אתם אנשים בעלי רוח חופשיה המעריכים את החופש שלכם על פני כל דבר אחר. לאנשים כמוכם יש לרוב אינטואיציה חזקה מאוד, על פיה הם גם לרוב פועלים. לרוב אתם פועלים לפי תחושת הבטן שלכם ולא דווקא מקשיבים לקול ההיגיון.

אתם אנשים בעלי רוח הרפתקנות, אוהבים לחקור אופקים חדשים אבל לפעמים בדרך שוכחים לחשוב על אחרים. אנשים כמוכם הם שאפתניים ומוכנים להקריב לא מעט בשביל השאיפות שלכם.

אנשים שהבחינו באריה ראשון עושים עבודה טובה בקבוצה ולרוב יצליחו להביא שינויים חיוביים לקהילה שלהם. לרוב אתם מתקשים למקד את האנרגיה שלכם בכיוון אחד, אבל כשאתם מצליחים התוצאה קסומה לחלוטין.

 

דג

הדג הכי פחות בולט בתמונה ולכן יש מעט מאוד אנשים היכולים לזהות אותו. אם הבחנתם דבר ראשון בדג אתם יודעים ליצור רושם בדרכים מקוריות ויצירתיות.

סביר להניח שקל לכם לחלוק ולהסתדר עם לא מעט אנשים, אתם אהובים ולרוב רואים אתכם באופן חיובי. אתם אוהבים לעזור לאחרים ולא אוהבים לגרום לשום נזק, אתם רומנטיים ללא תקנה ומאמינים באהבה בין כל בני האדם.

אתם מעריכים את החיים כמו שהם ואסירי תודה על החיים שלכם. למרות שתכונה זו הופכת אתכם למאוד מיוחדים, לפעמים אנשים נוטים לנצל את חוסר האנוכיות הזה שלכם.

אז גלו לנו האם האלמנט בו הבחנתם לראשונה, באמת משקף את האני הפנימי שלכם.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: