בחרו עץ וגלו לאיזה שינויים אתם צריכים לצפות בשנה החדשה

אנשים מאד אוהבים מבחנים פסיכולוגיים. יש כאלה שעושים אותם כדי לוודא משהו, אחרים רוצים להבין משהו והשאר פשוט אוהבים להשתמש בתוצאה כדי לקבל השראה למשהו שהם מתכננים לעשות.

המבחן הבא מבוסס על פסיכולוגיית צבעים. הוא יכול לגלות לכם משהו חדש עליכם והתוצאות שלו משקפות את הרצונות המוסתרים שלכם בשנה החדשה.

התבוננו בתמונה. בחרות עץ אחד בלבד לגינה שלך. תהיו קשובים לקול הפנימי שלכם.

מוכנים? עכשיו אתם מוכנים לקרוא את התוצאות:

 

q1.jpg©brightside

 

1. אתם שייכים לאנשים האלה שתמיד חושבים שהכוס רק חצי מלאה.

עבורך החיים הם הרפתקה גדולה, הם מלאים בדברים בלתי צפויים. בשנה החדשה אתם צפויים לחוות אירועים משמעותיים ונעימים, כי אתם פתוחים לדברים חדשים ומוכנים לשינויים. לא תרגישו מוגבלים או מקובעים על ידי נסיבות. אתם מלאי תשוקה להישגים חדשים וכל אחד מהם יביא איתו עוד הפתעה נעימה.

 

2. ייתכן הרצון להיות עצמאי זה מה שמגדיר אתכם.

שום דבר לא יכול לעמוד בפניכם, כאשר אתם בוחרים את הדרך שלכם.

יכולות אומנותיות שלכם לרוב יתפתחו עוד יותר בשנה החדשה. אתם לא חייבים לנסות ממש חזק כדי להצליח בעבודה, כל מה שאתם צריכים זה להישאר מחויבים לעקרונות ודעות שלכם ואז תקבלו את מה שרציתם כל כך הרבה זמן.

 

3. ייתכן ואתם מאד רגישים.

אתם מבלים יותר זמן מאחרים כאשר אתם חושבים על עצמכם ועל העולם סביבכם. בשנה החדשה לחייכם ייכנס בן אדם איתו תוכלו לבנות מערכת יחסים רומנטית והרמונית. גם אם אתם מרוצים מהחיים שלכם ומשתעממים רק לעתים נדירות, החיים שלכם יהפכו למרתקים יותר.

r1.jpg©brightside

4. ייתכן ואתם מאד פרקטיים ומאוזנים.

זה מאד נוח להיות איתך כי אפשר לסמוך עליך. גם אם בדרך כלל אתם חזקים מטבעכם, לפעמים זה מפריע לכם כאשר אנשים אחרים רואים בכם אדם רגיש. זאת יכולה להיות הסיבה שאתם מתקשים לבנות מערכת יחסים עם בני המין השני. אבל השנה החדשה מביאה איתה דברים חדשים. אתם הולכים להכיר בן אדם שיעריך אתכם ולא ינצל אתכם.

 

5. ככל הנראה אתם בטוחים בעצמכם.

כל דבר בחייכם נמצא תחת שליטה, אתם לעולם לא מצפים למשהו וסומכים רק על היכולות שלכם.

אתם לעולם לא דוחים כלום ואתם מרגישים מסופקים רק אחרי שאתם מסיימים משהו. אנשים סביבה מרגישים את החוזק שלכם ומאד אוהבים אתכם. תודות לנחישות ולאחריות שלכם, בשנה החדשה תקבלו קידום, מה שיהיה ההמשך הלוגי לכל השקעה שלכם.

 

6. האישיות הפייסנית וההגיונית שלכם גורמת לכם לבלות הרבה זמן עם החברים שלכם, אבל אתם גם אוהבים להיות לבד.

לפעמים אתם זקוקים לזמן לבד, כדי לחשוב על משמעות החיים ולנוח משאר העולם. אבל גם אז, הולך לקרות אירוע מאד חשוב שם תכירו את הבן אדם אליו תפתחו את הלב שלכם. וזו לא תהיה טעות.

r2.jpg©brightside

 

7. יש לכם ביטחון עצמי ויכולות אנליטיות טובות, אנשים סומכים עליכם.

הרגישות שלכם תמיד מאפשרת לכם להבין מה שבאמת חשוב. אתם מעדיפים להתרחק מאנשים עם תפיסה שונה משלכם אבל השנה תפגשו בן אדם שהוא מאד דומה לכם, ועבורו תרבות משחקת תפקיד מאד חשוב.

 

8. אנשים אחרים חושבים שאתם חולמניים ורומנטיים.

אבל לא רוצים לחשוב בצורה רציונלית. את הדברים הכי חשובים אומרים לכם הרגשות שלכם. כאשר אתם מפסיקים להיות בקשר עם אנשים שחושבים שרגשות חשובים ושסומכים רק על המוח שלהם, אתם מתקרבים לאותו רגע בו תפגשו מישהו מיוחד. לאותו אדם גם יש רגשות והוא או היא לא יגבילו אתכם בדרך בה אתם מבטאים את הרגשות שלכם.

 

9. יש לכם אופי מוחצן.

אתם אוהבים סיכונים ולוקחים אחריות אם מדובר במשהו מעניין עבורכם. אתם עייפים משגרה ואתם מחכים להזדמנות לשחק תפקיד ראשי במשהו. תודות לפעלתנות שלכם, מתקרבים שינויים שמבשרים לכם על תפקיד כזה. זה הרגע לו חיכיתם.

r3.jpg©brightside

 

מה מסמלת הבחירה שלכם?

העץ שבחרתם מגלה כיצד אתם מטפלים בעצמכם ומה השינויים הנחוצים, בעיניכם, בחיים שלכם. הבחירה יכולה גם להסביר את החלק הסמוי באישיות שלכם, אחד שאתם לא יודעים עליו, אבל אנשים אחרים כן.

האם התוצאות הפתיעו אתכם? שתפו אותנו בתגובות.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: