גלו מה הדרך בה אתם מאגרפים את היד יכולה לספר על האישיות שלכם

הדרך שבה אתם מאגרפים את היד שלכם, יכולה לגלות לא מעט על האישיות שלכם. החל מהגישה הכללית שלכם לחיים, דרך המזג שלכם או אפילו איך הייתם מגיבים במצבים מסוימים. כמובן שכמו בכל דבר אחר בחיים, תמיד יש יוצאים מן הכלל, אבל בגדול זה יכול לגלות לנו כל מיני צדדים באישיות של רבים מאיתנו.

אז לפני שאתם ממשיכים לקרוא, אגרפו את היד שלכם ובדקו איזה מהסוגים הכי מתאים לכם.

 

סוג 1

אם אתם מאגרפים את היד שלכם בצורה הזו, כנראה שאתם אנשים עדינים. שימו לב כיצד האגודל שלכם פשוט נשען על האצבעות האחרות ברכות, זה מעיד הרבה עליכם. אנשים שמאגרפים את היד שלהם בצורה הזו, הם אנשים רגישים, רחומים ומתחשבים. אחד הדברים העיקריים המבדילים אתכם מאחרים זה ההחלה וההבנה הרגשית שלכם, כי אתם מסוגלים לקחת בחשבון את הרגשות של מי שנמצא מולכם ולפעול בהתאם.  כל זה הופך אתכם לאנשים רגישים ונגישים.

בפן הנוסף, אתם אנשים מאורגנים ואסטרטגיים הנוטים לצד היצירתי שבכם. אתם נוטים להיות קצת סגורים ולכן מעדיפים שילוב בין חשיפה חברתית לבידוד חברתי. אתם יודעים להיות זהירים כלפי אנשים ולגביהם, אך לעיתים מאבדים סבלנות כאשר מדובר בדברים שמניעים אתכם. ישנם אנשים שינסו לנצל את טוב הלב שלכם, אז שימו לב להמשיך להיות אמיתיים אבל לא להיפגע.

s1.jpeg©meaww
 

סוג 2

אם אתם מאגרפים את היד שלכם בצורה הזו, אתם מלאים כריזמה, קסם אישי וכישרון. כנראה שאתם גם מוחצנים מאוד ויכולים להגיב ולפעול ברגע. כפי שאתם מכסים עם האגודל שלכם את ארבעת האצבעות שלכם, באופן לא מודה אתם גם לא מעכבים את הרגשות שלכם ולא מהססים להגיד תמיד את מה שאתם מרגישים.

בפן הנוסף, אתם אנשים שאפתנים בעלי מטרות רבות וסודיות וחיים במרדף אחריהם. החלומות הכמוסים שלכם הם הדבר היחיד אותו אתם מסתירים מהסביבה ואתם עובדים לבד על מה שאתם רוצים בחיים ולכן אתם מאוד ממוקדים במטרות שלכם, כי אתם לא מאמינים שמישהו אחר באמת יבין אותם. לפעמים אנשים נוטים לשפוט אתכם באופן שונה ממה שאתם מנסים להציג, אך מבחינתכם זאת הבעיה שלהם ולא שלכם.

s2.jpeg©meaww

 

סוג 3

אם אתם מאגרפים את היד שלכם בצורה הזו, אתם מראים סימנים ברורים של הסתגרות. בדומה לאגודל שמסתתר מאחורי שאר האצבעות, גם אתם מסתירים את המחשבות הפנימיות שלכם ולא משתפים אותם עם כולם. יש לכם קבוצת חברים שאתם אוהבים, אבל אתם משתדלים להתרחק מהמולה גדולה, כי אתם שונאים דרמות. אתם שונאים צביעות ונמשכים רק לאנשים ישירים וכנים.

בפן הנוסף, אתם מעדיפים להקיף את עצמכם רק באנשים איתם תוכלו לערוך שיחות עמוקות ומשמעותיות ואומנם אתם אוהבים את להיות בחברה, אבל בשלב מסוים תצטרכו את הפינה השקטה שלכם. אתם ממש שונאים שאנשים פולשים מרחב הפרטי שלכם ללא הסכמה או מבזבזים סתם את הזמן שלכם. אתם ממש משתדלים לא לפגוע באחרים ואם יש משהו שיגרום לכם לשקט ושלווה זה המרחב הפרטי והאישי שלכם.

אז מסתבר שהדרך בה אנחנו מאגרפים את היד שלנו, יכולה לספר הרבה מאוד דברים על האישיות שלנו. אז בדקו האם גם הדרך בה אתם מאגרפים את היד שלכם תואמת למה שמאפיין את רוב האנשים שעושים זה, כמובן שאתם מוזמנים לשתף אותנו אם צדקנו..

s3.jpeg©meaww

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: