סימנים שהקארמה מתנקמת בכם

"Karma is a bitch" - מתריע המשפט המפורסם שמטרתו להבהיר שאין זה משנה כמה תנסו להתחמק, ברגע שאתם עושים מעשים לא מוסריים, ברגע שאתם נוקמים, מתנכלים או אפילו 'מלכלכים' על אחרים -  רוב הסיכויים ש'קראמה' תחזור לנשוך אתכם, וכשהיא תעשה את זה, זה יהיה כואב וחזק.

אז אם אתם כאלה שלא שוקטים על השמרים, פעילים בכל הנוגע לעשיית מעשים שלא יקבלו פרסים על ידי ארגוני זכויות האדם, ואם אתם כאלה שלא בוחלים בשום אמצעים כדי להשיג מטרות - חשוב שתדעו לגלות סימנים שמעידים על כך שהקארמה לא פסחה עליכם.

אז מהם הסימנים שיגלו לכם כי זה הזמן להרגיע ולהיות קצת יותר נחמדים? קבלו אותם:

 

כשכלום לא הולך לכם

כולנו מכירים את התקופות החשוכות ששום דבר לא קורה כמו שציפינו לו. זה יכול לקרות בכל תחום בהחל מארוחה שרציתם לבשל ונהרסה, עד למבחן או הגשת עבודת גמר שנכשלה, ועד יחסים רומנטיים שפשוט מסתיימים בלי שתבינו למה. כאשר כלום לא הולך לכם, אין זה אומר שיש לכם מזל רע, זה פשוט סימן שעליכם לשנות גישה, להפסיק להתעסק במה שלא קורה ובמה שמשתבש, תוך שאתם מתמקדים בחייכם ולא בחיים של אחרים. בכך תוכלו להתרכז במעשים שלכם ובשיפור חיי היום יום שלכם.

v1.jpg

 

אם קורות לכם יותר מידי תאונות

תאונות מרגיזות שקורות לעיתים דחופות גם הן יכולות להעיד על קארמה שמגיעה לנשוך אתכם בטוסיק. אם אתם הופכים חולים אחרי ריכולים ארוכים, נופלים במדרגות אחרי שביצעתם מעשה הונאה או מעילה באמון, נתקעים עם הרכב לאחר שרדיתם בעובדת החדשה במקום העבודה שלכם, ומרגישים שאתם כל הזמן נפצעים ונפגעים: ייתכן שזה הזמן לשקול מעשים ולהתחיל להיות קצת יותר נחמדים והגונים.

 

כשהחברים מתרחקים ממכם

חברים הם אינדיקציה טובה לדעת אם אתם פועלים בדרכים תרבותיות ונכונות. כאשר אתם מתנשאים, לא נחמדים, עוקצים אחד את השני ומזלזלים: החברים פשוט מתרחקים! מה שאומר שהאווירה סביבכם מלאה בקארמה רעה שגולשת אל חיי החברה שלכם.

 

אם דברים משתבשים

אתם מתכננים חופשה אבל מוצאים המון סיבות למה לא לנסוע ואז החופשה באמת הופכת לחופשה נוראית. את מתכננת חתונה ורבה עם כולם ולאחר מכן מתפלאת שאין בחתונה שלך מספיק אורחים. אם אתם בוחשים בקלחת בעבודה ונתקעים באותו מקום: סימן שדברים משתבשים דווקא בגלל הדרך שבה אתם פועלים.

v2.jpg

 

כשקורים לכם דברים מעצבנים כמו שקורים לאויבים שלכם

"אל תשמח בנפול אויבך" הוא אחד המשפטים החשובים שניתן למצוא בתנ"ך וזאת משום שהוא מתייחס לקארמה באופן מובהק! זה נכון שכאשר אדם שאנו שונאים סובל או עצוב, אנו חוככים את ידינו בהנאה ומחייכם אפילו בשעות הקטנות של הלילה כשאנחנו כבר במיטה: אבל למרות הכיף, חשוב לדעת לרסן את העונג הצרוף , ולהרגיע את התלהבותכם, וזאת  כדי שהקארמה לא תשמע את צהלות האושר, ותבוא למצוא גם אתכם!

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: