מתכננים להירשם לחדר כושר? הנה כמה דברים שכדאי לברר לפני

חדר כושר – זה לא רק מקום בו אנשים מתאמנים ומתחטבים אלא גם עסק אמתי עם כל מיני שיטות שיווקיות.

לכן החלטנו דווקא עכשיו, לקראת השנה החדשה, החלטנו לספר לכם כמה סודות על חדר כושר שלכם.

 

הכל מתחיל מכניסה

בטח לא שמתם לב, אבל אזור הקבלה של חדר כושר בכלל לא מזכיר מקום בו אנשים מזיעים ועובדים קשה. לרוב מדובר בחדר עם שפות נוחות, תמונות יפות על הקירות, אקווריום או אח. הכל נועד כדי לגרום לכם להירגע, להתחיל לחלום ובאווירה כזאת לגרום לו לרכוש מנוי הכי יקר.

g1_0.jpg©adme

 

הצעה בלעדית – מנוי לשנה

עוד טריק של חדרי כושר – מחיר מוגזם למנוי חודשי. לכן כאשר מציעים לכם מנוי לשנה, אתם פתאום חושבים שנוי שנתי זו מתנה משמים.

בפועל, רוב המתאמנים לא מצדיקים את הסכום שהם משלמים, להבדיל מאלה שרוכשים מנוי יקר אבל קצר מועד. במקרה זה הלקוח מבין כמה בזבוז יהיה לא לנצל את המנוי ולכן המוטיבציה שלו גבוהה יותר.

 

כמה שפחות לקוחות יותר טוב

ישבתם  על הכורסאות הנוחות? רכשתם מנוי שנתי? החלטתם להתחיל לנהל אורח חיים בריא, אפילו יצא לכם להתאמן כמה פעמים אחרי העבודה ואז הפסקתם בתקווה שהמצפון יעיר אתכם בהמשך, כי הרי מדובר בשנה שלמה, יש לכם עוד מלא זמן. מזל טוב, אתם הלקוח המושלם של חדר כושר. תודות ללקוחות כמוך, חדרי כושר רבים רושמים פי 10 אנשים מאשר יכולים לתת להם שירות.

g2_0.jpg©adme

 

הכל כלול

סטודיו לחוגים, שתי בריכות, סאונה, ג'קוזי, מגרש טניס, כמה עשרות מכשירי כושר שונים – מדובר בגן עד עלי אדמות. אז "הכל כלול", אבל אין מדריך. כלומר יש, אבל הוא יתאמן איתכם רק פעם אחת. ואז הכל כבר יהיה בתוספת תשלום. תודו שללא ייעוץ או הדרכה יהיה לכם כמעט בלתי אפשרי להתחטב או להעלות מסת שריר. כלומר, ברגע שאתם משלמים על מנוי שנתי, אתם משלמים רק על המקום.

 

מנוי עם גישה מוגבלת

למשל, רק בסופי שבוע, רק בבקרים או רק בצהרים. מנוי זה עולה ב-20-30% פחות מהנוי הרגיל ולכן מושך לא מעטים שמבטיחים לעצמם לקום מוקדם וללכת להתאמן לפני העבודה. ספרו לנו עוד על האימונים שלכם.

 

זה שמחלק עצות

במועדוני כושר מסוימים קיימת שיטה ערמומית, פתאום בחדר כושר מופיע מישהו מאד חטוב עם שרירים גדולים שמאד אוהב לחלוק עם כולם את הסיפור על כדורי הפלא שעזרו לו להיראות כמ אל יווני. אגב, לא יאמן אבל יש לו חפיסה נוספת בתיק ישר עכשיו ואפשר לרכוש אותם. לא תמיד מדובר באדם פרטי, לפעמים מדובר בשת"פ עם הנהלת המועדון.

g3.jpg©adme

 

בבית הקפה של מועדון הכושר כל האוכל – מרזה

אל תשאלו את המוכר האם תרזו ממשהו שמוגש שם, ברור שיבטיחו לכם שכן. למרבה הצער, אף מוצר לא יעזור לכם להיפתר ממשקל עודף – מדובר אך ורק בשמות מפוצצים ושכנוע עצמי. חוץ מזה תזכרו – אם מוכרים לכם אבקת חלבון בעלות של 20 עופות, כדאי לחשוב עד כמה זה שווה.

 

המאמן לא תמיד יוכל להגיד לכם את האמת

למרבה הצער, במועדונים רבים, מטרת המאמן היא לא רק שינוי המראה של הלקוחות שלהם, אלא גם שמירה על כך שלא יעזבו את חדר הכושר. רוב המאמנים ימליצו לכם על אימונים אישיים, חלקם יבואו להתאמן איתכם, כדי להתאמן עם המתאמן האהוב עליהם ולחלקם הנהלת המועדון פשוט אוסרת להגיד ללקוח שהוא מוכן לשינוי תוכנית אימונים. אז מה נשאר לעשות? רק לסמוך על המאמן. לכן חשוב למצוא מאמן ראוי ואמין.

g4.jpg©adme

 

בשורה התחתונה, כל הטריקים הנ"ל מבוססים על חוסר כוח רצון שלנו. הנה קבלו פתרון יעיל. ברגע שחתמתם על החוזה עם חדר כושר או מועדון ספורט, חתמו על חוזה נוסף עם חבר או בן משפחה. העבירו לו סכום כסף מסוים שיחזור אליכם רק אם האימונים שלכם יהיו יעילים. אם לא תעמדו בהסכם, הכסף לא יוחזר ויעבור לצדקה או ישמש את אותו אדם לכל צורך שהוא. הנה קבלו – מוטיבציה! בהצלחה!!!

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: