11 תכונות מפתיעות שהופכות כל גבר לגבר המושלם

גבר מושלם קיים רק בסטטוסים ברשתות החברתיות. הרי לכל אישה יש קריטריונים משלה. אבל מדענים לא מפסיקים לנסות לפתח את נוסחת האהבה והמשיכה.

אספנו 11 גורמים למשיכה גברית, מבוססים מדעית. חלקם חד-משמעיים ומובנים אליהם, אבל יש גם מאד מפתיעים. בונוס: בסוף הכתבה תוכלו לראות איך נראה הגבר המושלם מבחינת נשים.

 

1. גבות עבות וסנטר מרובע

גבות עבות וסנטר מרובע נחשבים לסימני הגבריות הנפוצים ביותר. גברים כאלה נשים בוחרות כאשר מחפשות לעצמן בן זוג רציני. אנחנו מקווים שהגילוי המדעי הזה לא יגרום לגברים להגזים עם טיפוח הגבות.

f1.jpg©adme

 

 

2. זקן

כדי לבדוק האם זקן משפר סיכוי של גבר בעיני נשים, ערכו מחקר שלם. נשים נתבקשו לדרג את רמת המשיכה של גברים: מגולח למשעי, זיפים בני יום-יומיים, זיפים של עשרה ימים וזקן. מכל המצבים נשים העדיפו את הזיפים בני 10 ימים, שהתקשר אצלן עם בגרות וגבריות.

f2.jpg©adme

 

3. צלקות

לנשים הראו תמונות של גברים עם צלקות ובלעדיהן ורוב הנשים העדיפו את הגברים בעלי צלקות. עם זאת, רוב המשתתפות במחקר טענו שבטח הצלקות הן תוצאה מפגיעה בנשק או תאונה (בפועל הצלקות נעשו בפוטושופ). כך, צלקת מפגיעת כדור מושכת יותר מצלקת שנוצרה בעקבות נפילה מהאופניים.

f3.jpg©adme

 

4. חיוך צנוע

גברים, אם אתם רוצים להיראות סקסיים יותר, חייכו בצניעות יותר. הכי טוב יעבוד אם תיראו מעט מבוישים או גאים בעצמכם. זה מסביר, כך טוענים המדענים, מדוע נשים כל כך נמשכות לבחורים "רעים". ואילו נשים – תחייכו ומלא, חיוך נשי זה נשק מאד חזק כאשר מדובר על כיבוש ליבו של גבר.

f4.jpg©adme

 

5. גיל

אם לתת לאישה אפשרות לבחור בין בחור חמוד לאותו בחור אבל מבוגר בכמה שנים, היא תבחר באפשרות השנייה. הרי עם הגיל גבר צובר בטחון עצמי, מתייצב והופך לעצמאי. מבחינת הפוריות אין הבדל גדול (טוב זה גם קשור באורח חיים) ולכן בחירה בגבר שמבוגר קצת יותר היא לגיטימית לחלוטין. המדענים אפילו המציאו לתופעה זו שם – "תופעת ג'ורג' קלוני"

f5.jpg©adme

 

6. חסכנות

למכור את הבית ולקנות בכל הכסף פרחים – זו מחווה מאד יפה, אבל לא כל אישה תעריך אותו. נשים הרבה יותר אוהבות גברים שיודעים לחסוך, לא כי זה אומר שיש להם יותר חסכונות. פשוט אנשים חסכניים עושים רושם של אנשים ששולטים על חייהם וזה הופך אותם למושכים יותר.

 

7. חיית מחמד

אם לגבר יש חיית מחמד הוא יוכל לדאוג לא רק לעצמו, כך חושבות נשים, כאשר פוגשות גבר כזה. זו הסיבה שרוב הנשים חושבות שגבר עם חיית מחמד זה מחזה מושך. אם כי נראה שחיית מחמד זה סימן שלפנינו בן אדם טוב.

f6.jpg©adme

 

8. בגדים בצבע אדום

בטח שמעתם את זה כבר, אבל נחזור על זה. הגישה המדעית טוענת שנשים יותר מתעניינות בגברים שלובשים פריט בצבע אדום. אגב, זה עובד בשני הכיוונים – גם גברים נמשכים לנשים באדום.

f7.jpg©adme

 

9. נגינה על כלי כלשהו

בתמונה: משמאל לימין – לא / אולי / כן

עוד ניסוי מעניין. אותו גבר ניגש לנשים שונות וביקש את מספר הטלפון שלהן. לחלקן הוא ניגש עם גיטרה, ידיים ריקות או תיק ספורט.

בין אלה שניגש אליהן בחור עם גיטרה יותר מ-35% נתנו את מספר הטלפון שלהן. מבין נשים שפגשו בחור נחמד עם ידיים ריקות הסכימו להיענות רק ב-14% מהמקרים ואילו הבחור עם תיק ספורט קיבל את מספר הטלפון רק ב-9% מהמקרים.

 

10. ריח גוף אחרי אכילת שום

לא יאמן, אבל עובדתית זה נכון. גברים חולקו לשתי קבוצות. קבוצה אחת אכלה לחם עם גבינה, והקבוצה השנייה אכלה לחם עם גבינה ובנוסף עוד שן שום. לאחר מכן הגברים קיבלו כריות כותנה קטנות ונתבקשו להסתובב איתן במשך יום שלם, בלי להשתמש בדאודורנט. לאחר מכן נתנו להריח את הכריות האלה לנשים, שהחליטו שהריח מהכריות שהתקבלו מקבוצה עם שום יותר מושך.

f8.jpg©adme

 

11. חוש הומור

בפאב אחד הושיבו מספר גברים בשולחן אחד. בשולחן השני התיישבה אישה. אחד הגברים היה מספר בדיחה לאחרים ואז הלך לבקש את מספר הטלפון. במקרה אחר עם בחורה אחרת את מספר הטלפון הלך לבקש אחד מהגברים שהקשיבו לבדיחה.

אחרי 60 ניסיונות, יותר מספרי טלפון קיבלו הגברים שסיפרו בדיחות. נשים הסכימו כי אותם גברים נראו להם מושכים ואפילו אינטליגנטיים. אנחנו מסכימים חד משמעית. ואתם?

 

בונוס: כך נראה גבר אידיאלי בעיני נשים

לפני כמה שנים גילו החוקרים שגבר מושלם צריך שיהיה לו האף של בראד פיט, עיניים של בראדלי קופר ותספורת של ג'ורג' קלוני. הוספנו עוד כמה מאפיינים לדמות וזה מה שקיבלנו. הוא ממעיט לצאת, כי הוא חסכן, יש לו חתול, הוא מנגן בגיטרה ונודף ממנו ריח קל של שום.

f9.jpg©adme

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: