מטורף- ילד בן 6 מרוויח 11 מיליון דולר בשנה מיו-טיוב

הילד בן ה 6 השיק את התכנית האינטרנטית שלו ביו טויב בשנת 2015  וכיום ערוץ היו- טיוב שלו הוא להיט ויראלי מטורף.

המנחה של התכנית הוא ראיין טויסרוויו בין 6 בלבד, שלו ערוץ פופולרי מאוד לסקירה של צעצועים ביו טיוב שעל פי הדיווחים מגלגל מליונים.

משפחתו של ראיין מנהלת את ערוץ האינטרנט שלו הנקרא Ryan ToysReview, שעל פי הדיווחים של מגזין 'פורבס' הכניס בשנת 2017 11 מיליון דולר לפני מס והוא מדורג בין הסלבריטאים המרוויחים ביותר מיו טיוב ברשימה השנתית של המגזין הנחשב. ההכנסה המטורפת הזו הציבה את הערוץ של הילד בן ה 6 במקום השמיני ברשימה של מגזין 'פורבס'.

את הערוץ המצליח הזה מתפעלים הוריו של ראיין מדי יום והם גם אלו אשר יצרו את החשבון ואחראים על הצילומים של סרטוני הווידאו המועלים לערוץ מדי יום, מאז השקתו בשנת 2015.

הכל התחיל כאשר ראיין שהיה אז רק בן 4 ואשר אהב לצפות בסקירות של צעצועים ברשת, שאל את הוריו מדוע הוא אינו יכול לסקור גם צעצועים שהוא אוהב ביו-טיוב.

ההתחלה של הערוץ הזדחלה באטיות עם צופים בודדים, עד שביולי 2015 הוא הפך ברגע אחד לויראלי. הסרטון בו ראיין סוקר את ה"GIANT EGG SURPRISE", קופסה בצורה של ביצה המכילה למעלה מ 100 צעצועים מסדרת הסרטים "Cars" של חברת סרטי האנימציה פיקסר, הפך את הערוץ מערוץ קטן לערוץ ויראלי בטירוף. סרטון זה בלבד עומד כיום על 800 מיליון צפיות עד כה. משם הדרך להפוך לערוץ השווה מליוני דולרים הייתה כבר קצרה.

כיום הערוץ סוקר בעיקר צעצועים חדשים או מוצרי מזון המיועדים לילדים קטנים הכוללים לרוב פרשנות נלהבת ונמרצת אך רצינית של ראיין, המלווה בהוריו המצלמים אותו ומדריכים אותו לאורך הסרטונים.

קהל הצופים של ערוץ היו-טיוב של ראיין מונה כיום 10 מיליון מינויים, דבר המתרגם להכנסות של כמיליון דולר בחודש מפרסומות בלבד.

אתם מוזמנים לצפות בילד בר המזל הזה, סוקר ממתק 'עשה זאת בעצמך' מפנק בסרטון המצורף. תהנו!

 

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: